Időeltolódás: Bathurst Manor és Vancouver

Jelenleg: Bathurst Manor 3 óra eltéréssel előrébb jár ennél: Vancouver; így Vancouver 3 óra eltéréssel hátrébb jár ennél: Bathurst Manor.

Bathurst Manor
18:42
szept. 23., Sze · UTC-04:00
+3 ó
Vancouver
15:42
szept. 23., Sze · UTC-07:00

Találjon megfelelő időpontot

Hasonlítson össze egy adott dátumot és munkaidőt, majd ellenőrizze a heti találkozót a következő hat hónapra.

Munkaidő: Bathurst Manor
Munkaidő: Vancouver

Ha a befejezés korábbi, mint a kezdés, az éjszakába nyúló műszakot jelent. A hét napjai a műszak kezdetének napjára vonatkoznak. Az ünnepnapokat nem vesszük figyelembe.

Heti találkozó beállításai
Vissza a mai napra

2026. szept. 23.: Bathurst Manor, 3 óra eltéréssel előrébb jár ennél: Vancouver.

Legjobb hívási időszakok: 2026. szept. 23.

  • Bathurst Manor: szept. 23. 12:00–szept. 23. 18:00 (UTC-04:00)
    Vancouver: szept. 23. 09:00–szept. 23. 15:00 (UTC-07:00) · 360 perc

Óránként: 2026. szept. 23.

Mindkét város dátuma és UTC-eltérése látható. A munkaidő-jelölések az egyes idősávok kezdetére vonatkoznak; a teljes átfedést a fenti hívási időszakok mutatják.

Bathurst ManorVancouverMunkaidőNaptár
szept. 23. 00:00UTC-04:00 szept. 22. 21:00UTC-07:00 Mindkét városban munkaidőn kívül Elmúlt időpont
szept. 23. 01:00UTC-04:00 szept. 22. 22:00UTC-07:00 Mindkét városban munkaidőn kívül Elmúlt időpont
szept. 23. 02:00UTC-04:00 szept. 22. 23:00UTC-07:00 Mindkét városban munkaidőn kívül Elmúlt időpont
szept. 23. 03:00UTC-04:00 szept. 23. 00:00UTC-07:00 Mindkét városban munkaidőn kívül Elmúlt időpont
szept. 23. 04:00UTC-04:00 szept. 23. 01:00UTC-07:00 Mindkét városban munkaidőn kívül Elmúlt időpont
szept. 23. 05:00UTC-04:00 szept. 23. 02:00UTC-07:00 Mindkét városban munkaidőn kívül Elmúlt időpont
szept. 23. 06:00UTC-04:00 szept. 23. 03:00UTC-07:00 Mindkét városban munkaidőn kívül Elmúlt időpont
szept. 23. 07:00UTC-04:00 szept. 23. 04:00UTC-07:00 Mindkét városban munkaidőn kívül Elmúlt időpont
szept. 23. 08:00UTC-04:00 szept. 23. 05:00UTC-07:00 Mindkét városban munkaidőn kívül Elmúlt időpont
szept. 23. 09:00UTC-04:00 szept. 23. 06:00UTC-07:00 Az egyik városban munkaidőn kívül Elmúlt időpont
szept. 23. 10:00UTC-04:00 szept. 23. 07:00UTC-07:00 Az egyik városban munkaidőn kívül Elmúlt időpont
szept. 23. 11:00UTC-04:00 szept. 23. 08:00UTC-07:00 Az egyik városban munkaidőn kívül Elmúlt időpont
szept. 23. 12:00UTC-04:00 szept. 23. 09:00UTC-07:00 Mindkét városban munkaidő Elmúlt időpont
szept. 23. 13:00UTC-04:00 szept. 23. 10:00UTC-07:00 Mindkét városban munkaidő Elmúlt időpont
szept. 23. 14:00UTC-04:00 szept. 23. 11:00UTC-07:00 Mindkét városban munkaidő Elmúlt időpont
szept. 23. 15:00UTC-04:00 szept. 23. 12:00UTC-07:00 Mindkét városban munkaidő Elmúlt időpont
szept. 23. 16:00UTC-04:00 szept. 23. 13:00UTC-07:00 Mindkét városban munkaidő Elmúlt időpont
szept. 23. 17:00UTC-04:00 szept. 23. 14:00UTC-07:00 Mindkét városban munkaidő Elmúlt időpont
szept. 23. 18:00UTC-04:00 szept. 23. 15:00UTC-07:00 Az egyik városban munkaidőn kívül Elmúlt időpont
szept. 23. 19:00UTC-04:00 szept. 23. 16:00UTC-07:00 Az egyik városban munkaidőn kívül 30 perces esemény ellenőrzése
szept. 23. 20:00UTC-04:00 szept. 23. 17:00UTC-07:00 Az egyik városban munkaidőn kívül 30 perces esemény ellenőrzése
szept. 23. 21:00UTC-04:00 szept. 23. 18:00UTC-07:00 Mindkét városban munkaidőn kívül 30 perces esemény ellenőrzése
szept. 23. 22:00UTC-04:00 szept. 23. 19:00UTC-07:00 Mindkét városban munkaidőn kívül 30 perces esemény ellenőrzése
szept. 23. 23:00UTC-04:00 szept. 23. 20:00UTC-07:00 Mindkét városban munkaidőn kívül 30 perces esemény ellenőrzése

Heti találkozója hat hónapra

Hetente, nap: szerda, idő: 09:00, város: Bathurst Manor, kezdés: 2026. szept. 23..

A helyi idő itt rögzített marad: Bathurst Manor. A kiemelt sorok azt jelzik, amikor az idő vagy a nap megváltozik itt: Vancouver, az előző érvényes találkozóhoz képest. A nem létező időpontokat kihagyjuk. Ez az előnézet nem hoz létre és nem küld meghívókat.

26 heti időpont megjelenítése
Bathurst ManorVancouverMire számíthat?
2026. szept. 23., Sze 09:00UTC-04:00 2026. szept. 23., Sze 06:00UTC-07:00 Legalább az egyik városban munkaidőn kívül kezdődik.
2026. szept. 30., Sze 09:00UTC-04:00 2026. szept. 30., Sze 06:00UTC-07:00 Legalább az egyik városban munkaidőn kívül kezdődik.
2026. okt. 7., Sze 09:00UTC-04:00 2026. okt. 7., Sze 06:00UTC-07:00 Legalább az egyik városban munkaidőn kívül kezdődik.
2026. okt. 14., Sze 09:00UTC-04:00 2026. okt. 14., Sze 06:00UTC-07:00 Legalább az egyik városban munkaidőn kívül kezdődik.
2026. okt. 21., Sze 09:00UTC-04:00 2026. okt. 21., Sze 06:00UTC-07:00 Legalább az egyik városban munkaidőn kívül kezdődik.
2026. okt. 28., Sze 09:00UTC-04:00 2026. okt. 28., Sze 06:00UTC-07:00 Legalább az egyik városban munkaidőn kívül kezdődik.
2026. nov. 4., Sze 09:00UTC-05:00 2026. nov. 4., Sze 07:00UTC-08:00 Legalább az egyik városban munkaidőn kívül kezdődik.
2026. nov. 11., Sze 09:00UTC-05:00 2026. nov. 11., Sze 07:00UTC-08:00 Legalább az egyik városban munkaidőn kívül kezdődik.
2026. nov. 18., Sze 09:00UTC-05:00 2026. nov. 18., Sze 07:00UTC-08:00 Legalább az egyik városban munkaidőn kívül kezdődik.
2026. nov. 25., Sze 09:00UTC-05:00 2026. nov. 25., Sze 07:00UTC-08:00 Legalább az egyik városban munkaidőn kívül kezdődik.
2026. dec. 2., Sze 09:00UTC-05:00 2026. dec. 2., Sze 07:00UTC-08:00 Legalább az egyik városban munkaidőn kívül kezdődik.
2026. dec. 9., Sze 09:00UTC-05:00 2026. dec. 9., Sze 07:00UTC-08:00 Legalább az egyik városban munkaidőn kívül kezdődik.
2026. dec. 16., Sze 09:00UTC-05:00 2026. dec. 16., Sze 07:00UTC-08:00 Legalább az egyik városban munkaidőn kívül kezdődik.
2026. dec. 23., Sze 09:00UTC-05:00 2026. dec. 23., Sze 07:00UTC-08:00 Legalább az egyik városban munkaidőn kívül kezdődik.
2026. dec. 30., Sze 09:00UTC-05:00 2026. dec. 30., Sze 07:00UTC-08:00 Legalább az egyik városban munkaidőn kívül kezdődik.
2027. jan. 6., Sze 09:00UTC-05:00 2027. jan. 6., Sze 07:00UTC-08:00 Legalább az egyik városban munkaidőn kívül kezdődik.
2027. jan. 13., Sze 09:00UTC-05:00 2027. jan. 13., Sze 07:00UTC-08:00 Legalább az egyik városban munkaidőn kívül kezdődik.
2027. jan. 20., Sze 09:00UTC-05:00 2027. jan. 20., Sze 07:00UTC-08:00 Legalább az egyik városban munkaidőn kívül kezdődik.
2027. jan. 27., Sze 09:00UTC-05:00 2027. jan. 27., Sze 07:00UTC-08:00 Legalább az egyik városban munkaidőn kívül kezdődik.
2027. febr. 3., Sze 09:00UTC-05:00 2027. febr. 3., Sze 07:00UTC-08:00 Legalább az egyik városban munkaidőn kívül kezdődik.
2027. febr. 10., Sze 09:00UTC-05:00 2027. febr. 10., Sze 07:00UTC-08:00 Legalább az egyik városban munkaidőn kívül kezdődik.
2027. febr. 17., Sze 09:00UTC-05:00 2027. febr. 17., Sze 07:00UTC-08:00 Legalább az egyik városban munkaidőn kívül kezdődik.
2027. febr. 24., Sze 09:00UTC-05:00 2027. febr. 24., Sze 07:00UTC-08:00 Legalább az egyik városban munkaidőn kívül kezdődik.
2027. márc. 3., Sze 09:00UTC-05:00 2027. márc. 3., Sze 07:00UTC-08:00 Legalább az egyik városban munkaidőn kívül kezdődik.
2027. márc. 10., Sze 09:00UTC-05:00 2027. márc. 10., Sze 07:00UTC-08:00 Legalább az egyik városban munkaidőn kívül kezdődik.
2027. márc. 17., Sze 09:00UTC-04:00 2027. márc. 17., Sze 06:00UTC-07:00 Legalább az egyik városban munkaidőn kívül kezdődik.

Az időzónák jövőbeli szabályai változhatnak. A találkozó előtt ellenőrizze újra az ütemezést.

Az időeltolódás közelgő változásai

Mindkét város ugyanazokon a napokon állítja át az órát, így az időeltolódás egész évben azonos.

Hirdessen ezen a helyen Érje el a világ városainak idejét kereső látogatókat — lépjen kapcsolatba velünk