Κουάλα Λουμπούρ — Nawābganj: διαφορά ώρας

Αυτή τη στιγμή: Διαφορά ώρας Κουάλα Λουμπούρ / Nawābganj: 2 ώρες μπροστά. Αντίστροφα, Nawābganj / Κουάλα Λουμπούρ: 2 ώρες πίσω.

Κουάλα Λουμπούρ
04:32
Σάβ, Σεπ 26 · UTC+08:00
+2 ώ.
Nawābganj
02:32
Σάβ, Σεπ 26 · UTC+06:00

Βρείτε την ώρα που σας ταιριάζει

Συγκρίνετε μια συγκεκριμένη ημερομηνία και τα ωράρια εργασίας σας και έπειτα ελέγξτε μια εβδομαδιαία συνάντηση για τους επόμενους έξι μήνες.

Κουάλα Λουμπούρ: ωράριο εργασίας
Nawābganj: ωράριο εργασίας

Αν η ώρα λήξης προηγείται της ώρας έναρξης, πρόκειται για νυχτερινή βάρδια. Οι εργάσιμες ημέρες αναφέρονται στην ημέρα έναρξης της βάρδιας. Οι επίσημες αργίες δεν συνυπολογίζονται.

Ρυθμίσεις εβδομαδιαίας συνάντησης

Στις 26 Σεπ 2026, Κουάλα Λουμπούρ — διαφορές ώρας: Nawābganj: 2 ώρες μπροστά.

Καλύτερες ώρες για κλήση στις 26 Σεπ 2026

  • Κουάλα Λουμπούρ: 26 Σεπ 11:00–26 Σεπ 18:00 (UTC+08:00)
    Nawābganj: 26 Σεπ 09:00–26 Σεπ 16:00 (UTC+06:00) · 420 λεπτά

Ανά ώρα στις 26 Σεπ 2026

Εμφανίζονται ημερομηνίες και διαφορές από UTC και για τις δύο πόλεις. Οι ενδείξεις ωραρίου εργασίας αφορούν την αρχή κάθε χρονικού διαστήματος. Για όλο το κοινό διαθέσιμο διάστημα, δείτε τις προτεινόμενες ώρες κλήσης παραπάνω.

Κουάλα ΛουμπούρNawābganjΩράριο εργασίαςΗμερολόγιο
26 Σεπ 00:00UTC+08:00 25 Σεπ 22:00UTC+06:00 Εκτός ωραρίου και στις δύο πόλεις Έλεγχος συμβάντος 30 λεπτών
26 Σεπ 01:00UTC+08:00 25 Σεπ 23:00UTC+06:00 Εκτός ωραρίου και στις δύο πόλεις Έλεγχος συμβάντος 30 λεπτών
26 Σεπ 02:00UTC+08:00 26 Σεπ 00:00UTC+06:00 Εκτός ωραρίου και στις δύο πόλεις Έλεγχος συμβάντος 30 λεπτών
26 Σεπ 03:00UTC+08:00 26 Σεπ 01:00UTC+06:00 Εκτός ωραρίου και στις δύο πόλεις Έλεγχος συμβάντος 30 λεπτών
26 Σεπ 04:00UTC+08:00 26 Σεπ 02:00UTC+06:00 Εκτός ωραρίου και στις δύο πόλεις Έλεγχος συμβάντος 30 λεπτών
26 Σεπ 05:00UTC+08:00 26 Σεπ 03:00UTC+06:00 Εκτός ωραρίου και στις δύο πόλεις Έλεγχος συμβάντος 30 λεπτών
26 Σεπ 06:00UTC+08:00 26 Σεπ 04:00UTC+06:00 Εκτός ωραρίου και στις δύο πόλεις Έλεγχος συμβάντος 30 λεπτών
26 Σεπ 07:00UTC+08:00 26 Σεπ 05:00UTC+06:00 Εκτός ωραρίου και στις δύο πόλεις Έλεγχος συμβάντος 30 λεπτών
26 Σεπ 08:00UTC+08:00 26 Σεπ 06:00UTC+06:00 Εκτός ωραρίου και στις δύο πόλεις Έλεγχος συμβάντος 30 λεπτών
26 Σεπ 09:00UTC+08:00 26 Σεπ 07:00UTC+06:00 Εκτός ωραρίου σε μία πόλη Έλεγχος συμβάντος 30 λεπτών
26 Σεπ 10:00UTC+08:00 26 Σεπ 08:00UTC+06:00 Εκτός ωραρίου σε μία πόλη Έλεγχος συμβάντος 30 λεπτών
26 Σεπ 11:00UTC+08:00 26 Σεπ 09:00UTC+06:00 Εντός ωραρίου και στις δύο πόλεις Έλεγχος συμβάντος 30 λεπτών
26 Σεπ 12:00UTC+08:00 26 Σεπ 10:00UTC+06:00 Εντός ωραρίου και στις δύο πόλεις Έλεγχος συμβάντος 30 λεπτών
26 Σεπ 13:00UTC+08:00 26 Σεπ 11:00UTC+06:00 Εντός ωραρίου και στις δύο πόλεις Έλεγχος συμβάντος 30 λεπτών
26 Σεπ 14:00UTC+08:00 26 Σεπ 12:00UTC+06:00 Εντός ωραρίου και στις δύο πόλεις Έλεγχος συμβάντος 30 λεπτών
26 Σεπ 15:00UTC+08:00 26 Σεπ 13:00UTC+06:00 Εντός ωραρίου και στις δύο πόλεις Έλεγχος συμβάντος 30 λεπτών
26 Σεπ 16:00UTC+08:00 26 Σεπ 14:00UTC+06:00 Εντός ωραρίου και στις δύο πόλεις Έλεγχος συμβάντος 30 λεπτών
26 Σεπ 17:00UTC+08:00 26 Σεπ 15:00UTC+06:00 Εντός ωραρίου και στις δύο πόλεις Έλεγχος συμβάντος 30 λεπτών
26 Σεπ 18:00UTC+08:00 26 Σεπ 16:00UTC+06:00 Εκτός ωραρίου σε μία πόλη Έλεγχος συμβάντος 30 λεπτών
26 Σεπ 19:00UTC+08:00 26 Σεπ 17:00UTC+06:00 Εκτός ωραρίου σε μία πόλη Έλεγχος συμβάντος 30 λεπτών
26 Σεπ 20:00UTC+08:00 26 Σεπ 18:00UTC+06:00 Εκτός ωραρίου και στις δύο πόλεις Έλεγχος συμβάντος 30 λεπτών
26 Σεπ 21:00UTC+08:00 26 Σεπ 19:00UTC+06:00 Εκτός ωραρίου και στις δύο πόλεις Έλεγχος συμβάντος 30 λεπτών
26 Σεπ 22:00UTC+08:00 26 Σεπ 20:00UTC+06:00 Εκτός ωραρίου και στις δύο πόλεις Έλεγχος συμβάντος 30 λεπτών
26 Σεπ 23:00UTC+08:00 26 Σεπ 21:00UTC+06:00 Εκτός ωραρίου και στις δύο πόλεις Έλεγχος συμβάντος 30 λεπτών

Η εβδομαδιαία συνάντησή σας για έξι μήνες

Κάθε Σάββατο στις 09:00 — τοπική ώρα: Κουάλα Λουμπούρ. Έναρξη: 26 Σεπ 2026.

Η τοπική ώρα παραμένει σταθερή στην πόλη αναφοράς (Κουάλα Λουμπούρ). Οι επισημασμένες γραμμές δείχνουν πότε αλλάζει η ώρα ή η ημέρα στην άλλη πόλη (Nawābganj) σε σχέση με την προηγούμενη έγκυρη συνάντηση. Οι ώρες που δεν υπάρχουν παραλείπονται. Αυτή η προεπισκόπηση δεν δημιουργεί ούτε στέλνει προσκλήσεις.

Εμφάνιση 26 εβδομαδιαίων ημερομηνιών
Κουάλα ΛουμπούρNawābganjΤι να περιμένετε
Σάβ 26 Σεπ 2026 09:00UTC+08:00 Σάβ 26 Σεπ 2026 07:00UTC+06:00 Ξεκινά εκτός ωραρίου σε τουλάχιστον μία πόλη.
Σάβ 3 Οκτ 2026 09:00UTC+08:00 Σάβ 3 Οκτ 2026 07:00UTC+06:00 Ξεκινά εκτός ωραρίου σε τουλάχιστον μία πόλη.
Σάβ 10 Οκτ 2026 09:00UTC+08:00 Σάβ 10 Οκτ 2026 07:00UTC+06:00 Ξεκινά εκτός ωραρίου σε τουλάχιστον μία πόλη.
Σάβ 17 Οκτ 2026 09:00UTC+08:00 Σάβ 17 Οκτ 2026 07:00UTC+06:00 Ξεκινά εκτός ωραρίου σε τουλάχιστον μία πόλη.
Σάβ 24 Οκτ 2026 09:00UTC+08:00 Σάβ 24 Οκτ 2026 07:00UTC+06:00 Ξεκινά εκτός ωραρίου σε τουλάχιστον μία πόλη.
Σάβ 31 Οκτ 2026 09:00UTC+08:00 Σάβ 31 Οκτ 2026 07:00UTC+06:00 Ξεκινά εκτός ωραρίου σε τουλάχιστον μία πόλη.
Σάβ 7 Νοε 2026 09:00UTC+08:00 Σάβ 7 Νοε 2026 07:00UTC+06:00 Ξεκινά εκτός ωραρίου σε τουλάχιστον μία πόλη.
Σάβ 14 Νοε 2026 09:00UTC+08:00 Σάβ 14 Νοε 2026 07:00UTC+06:00 Ξεκινά εκτός ωραρίου σε τουλάχιστον μία πόλη.
Σάβ 21 Νοε 2026 09:00UTC+08:00 Σάβ 21 Νοε 2026 07:00UTC+06:00 Ξεκινά εκτός ωραρίου σε τουλάχιστον μία πόλη.
Σάβ 28 Νοε 2026 09:00UTC+08:00 Σάβ 28 Νοε 2026 07:00UTC+06:00 Ξεκινά εκτός ωραρίου σε τουλάχιστον μία πόλη.
Σάβ 5 Δεκ 2026 09:00UTC+08:00 Σάβ 5 Δεκ 2026 07:00UTC+06:00 Ξεκινά εκτός ωραρίου σε τουλάχιστον μία πόλη.
Σάβ 12 Δεκ 2026 09:00UTC+08:00 Σάβ 12 Δεκ 2026 07:00UTC+06:00 Ξεκινά εκτός ωραρίου σε τουλάχιστον μία πόλη.
Σάβ 19 Δεκ 2026 09:00UTC+08:00 Σάβ 19 Δεκ 2026 07:00UTC+06:00 Ξεκινά εκτός ωραρίου σε τουλάχιστον μία πόλη.
Σάβ 26 Δεκ 2026 09:00UTC+08:00 Σάβ 26 Δεκ 2026 07:00UTC+06:00 Ξεκινά εκτός ωραρίου σε τουλάχιστον μία πόλη.
Σάβ 2 Ιαν 2027 09:00UTC+08:00 Σάβ 2 Ιαν 2027 07:00UTC+06:00 Ξεκινά εκτός ωραρίου σε τουλάχιστον μία πόλη.
Σάβ 9 Ιαν 2027 09:00UTC+08:00 Σάβ 9 Ιαν 2027 07:00UTC+06:00 Ξεκινά εκτός ωραρίου σε τουλάχιστον μία πόλη.
Σάβ 16 Ιαν 2027 09:00UTC+08:00 Σάβ 16 Ιαν 2027 07:00UTC+06:00 Ξεκινά εκτός ωραρίου σε τουλάχιστον μία πόλη.
Σάβ 23 Ιαν 2027 09:00UTC+08:00 Σάβ 23 Ιαν 2027 07:00UTC+06:00 Ξεκινά εκτός ωραρίου σε τουλάχιστον μία πόλη.
Σάβ 30 Ιαν 2027 09:00UTC+08:00 Σάβ 30 Ιαν 2027 07:00UTC+06:00 Ξεκινά εκτός ωραρίου σε τουλάχιστον μία πόλη.
Σάβ 6 Φεβ 2027 09:00UTC+08:00 Σάβ 6 Φεβ 2027 07:00UTC+06:00 Ξεκινά εκτός ωραρίου σε τουλάχιστον μία πόλη.
Σάβ 13 Φεβ 2027 09:00UTC+08:00 Σάβ 13 Φεβ 2027 07:00UTC+06:00 Ξεκινά εκτός ωραρίου σε τουλάχιστον μία πόλη.
Σάβ 20 Φεβ 2027 09:00UTC+08:00 Σάβ 20 Φεβ 2027 07:00UTC+06:00 Ξεκινά εκτός ωραρίου σε τουλάχιστον μία πόλη.
Σάβ 27 Φεβ 2027 09:00UTC+08:00 Σάβ 27 Φεβ 2027 07:00UTC+06:00 Ξεκινά εκτός ωραρίου σε τουλάχιστον μία πόλη.
Σάβ 6 Μαρ 2027 09:00UTC+08:00 Σάβ 6 Μαρ 2027 07:00UTC+06:00 Ξεκινά εκτός ωραρίου σε τουλάχιστον μία πόλη.
Σάβ 13 Μαρ 2027 09:00UTC+08:00 Σάβ 13 Μαρ 2027 07:00UTC+06:00 Ξεκινά εκτός ωραρίου σε τουλάχιστον μία πόλη.
Σάβ 20 Μαρ 2027 09:00UTC+08:00 Σάβ 20 Μαρ 2027 07:00UTC+06:00 Ξεκινά εκτός ωραρίου σε τουλάχιστον μία πόλη.

Οι μελλοντικοί κανόνες ζωνών ώρας μπορεί να αλλάξουν. Ελέγξτε ξανά το πρόγραμμα πριν από τη συνάντηση.

Προσεχείς αλλαγές στη διαφορά ώρας

Καμία από τις δύο πόλεις δεν αλλάζει ώρα, οπότε η διαφορά παραμένει σταθερή όλο τον χρόνο.

Διαφημιστείτε σε αυτή τη θέση Προσεγγίστε επισκέπτες που ελέγχουν την ώρα σε πόλεις σε όλο τον κόσμο — επικοινωνήστε μαζί μας

Οι ζώνες ώρας αυτών των πόλεων