Chillán Viejo — Νέα Υόρκη: διαφορά ώρας

Αυτή τη στιγμή: Διαφορά ώρας Chillán Viejo / Νέα Υόρκη: 1 ώρα μπροστά. Αντίστροφα, Νέα Υόρκη / Chillán Viejo: 1 ώρα πίσω.

Chillán Viejo
19:30
Παρ, Σεπ 25 · UTC-03:00
+1 ώ.
Νέα Υόρκη
18:30
Παρ, Σεπ 25 · UTC-04:00

Βρείτε την ώρα που σας ταιριάζει

Συγκρίνετε μια συγκεκριμένη ημερομηνία και τα ωράρια εργασίας σας και έπειτα ελέγξτε μια εβδομαδιαία συνάντηση για τους επόμενους έξι μήνες.

Chillán Viejo: ωράριο εργασίας
Νέα Υόρκη: ωράριο εργασίας

Αν η ώρα λήξης προηγείται της ώρας έναρξης, πρόκειται για νυχτερινή βάρδια. Οι εργάσιμες ημέρες αναφέρονται στην ημέρα έναρξης της βάρδιας. Οι επίσημες αργίες δεν συνυπολογίζονται.

Ρυθμίσεις εβδομαδιαίας συνάντησης

Στις 25 Σεπ 2026, Chillán Viejo — διαφορές ώρας: Νέα Υόρκη: 1 ώρα μπροστά.

Καλύτερες ώρες για κλήση στις 25 Σεπ 2026

  • Chillán Viejo: 25 Σεπ 10:00–25 Σεπ 18:00 (UTC-03:00)
    Νέα Υόρκη: 25 Σεπ 09:00–25 Σεπ 17:00 (UTC-04:00) · 480 λεπτά

Ανά ώρα στις 25 Σεπ 2026

Εμφανίζονται ημερομηνίες και διαφορές από UTC και για τις δύο πόλεις. Οι ενδείξεις ωραρίου εργασίας αφορούν την αρχή κάθε χρονικού διαστήματος. Για όλο το κοινό διαθέσιμο διάστημα, δείτε τις προτεινόμενες ώρες κλήσης παραπάνω.

Chillán ViejoΝέα ΥόρκηΩράριο εργασίαςΗμερολόγιο
25 Σεπ 00:00UTC-03:00 24 Σεπ 23:00UTC-04:00 Εκτός ωραρίου και στις δύο πόλεις Έλεγχος συμβάντος 30 λεπτών
25 Σεπ 01:00UTC-03:00 25 Σεπ 00:00UTC-04:00 Εκτός ωραρίου και στις δύο πόλεις Έλεγχος συμβάντος 30 λεπτών
25 Σεπ 02:00UTC-03:00 25 Σεπ 01:00UTC-04:00 Εκτός ωραρίου και στις δύο πόλεις Έλεγχος συμβάντος 30 λεπτών
25 Σεπ 03:00UTC-03:00 25 Σεπ 02:00UTC-04:00 Εκτός ωραρίου και στις δύο πόλεις Έλεγχος συμβάντος 30 λεπτών
25 Σεπ 04:00UTC-03:00 25 Σεπ 03:00UTC-04:00 Εκτός ωραρίου και στις δύο πόλεις Έλεγχος συμβάντος 30 λεπτών
25 Σεπ 05:00UTC-03:00 25 Σεπ 04:00UTC-04:00 Εκτός ωραρίου και στις δύο πόλεις Έλεγχος συμβάντος 30 λεπτών
25 Σεπ 06:00UTC-03:00 25 Σεπ 05:00UTC-04:00 Εκτός ωραρίου και στις δύο πόλεις Έλεγχος συμβάντος 30 λεπτών
25 Σεπ 07:00UTC-03:00 25 Σεπ 06:00UTC-04:00 Εκτός ωραρίου και στις δύο πόλεις Έλεγχος συμβάντος 30 λεπτών
25 Σεπ 08:00UTC-03:00 25 Σεπ 07:00UTC-04:00 Εκτός ωραρίου και στις δύο πόλεις Έλεγχος συμβάντος 30 λεπτών
25 Σεπ 09:00UTC-03:00 25 Σεπ 08:00UTC-04:00 Εκτός ωραρίου σε μία πόλη Έλεγχος συμβάντος 30 λεπτών
25 Σεπ 10:00UTC-03:00 25 Σεπ 09:00UTC-04:00 Εντός ωραρίου και στις δύο πόλεις Έλεγχος συμβάντος 30 λεπτών
25 Σεπ 11:00UTC-03:00 25 Σεπ 10:00UTC-04:00 Εντός ωραρίου και στις δύο πόλεις Έλεγχος συμβάντος 30 λεπτών
25 Σεπ 12:00UTC-03:00 25 Σεπ 11:00UTC-04:00 Εντός ωραρίου και στις δύο πόλεις Έλεγχος συμβάντος 30 λεπτών
25 Σεπ 13:00UTC-03:00 25 Σεπ 12:00UTC-04:00 Εντός ωραρίου και στις δύο πόλεις Έλεγχος συμβάντος 30 λεπτών
25 Σεπ 14:00UTC-03:00 25 Σεπ 13:00UTC-04:00 Εντός ωραρίου και στις δύο πόλεις Έλεγχος συμβάντος 30 λεπτών
25 Σεπ 15:00UTC-03:00 25 Σεπ 14:00UTC-04:00 Εντός ωραρίου και στις δύο πόλεις Έλεγχος συμβάντος 30 λεπτών
25 Σεπ 16:00UTC-03:00 25 Σεπ 15:00UTC-04:00 Εντός ωραρίου και στις δύο πόλεις Έλεγχος συμβάντος 30 λεπτών
25 Σεπ 17:00UTC-03:00 25 Σεπ 16:00UTC-04:00 Εντός ωραρίου και στις δύο πόλεις Έλεγχος συμβάντος 30 λεπτών
25 Σεπ 18:00UTC-03:00 25 Σεπ 17:00UTC-04:00 Εκτός ωραρίου σε μία πόλη Έλεγχος συμβάντος 30 λεπτών
25 Σεπ 19:00UTC-03:00 25 Σεπ 18:00UTC-04:00 Εκτός ωραρίου και στις δύο πόλεις Έλεγχος συμβάντος 30 λεπτών
25 Σεπ 20:00UTC-03:00 25 Σεπ 19:00UTC-04:00 Εκτός ωραρίου και στις δύο πόλεις Έλεγχος συμβάντος 30 λεπτών
25 Σεπ 21:00UTC-03:00 25 Σεπ 20:00UTC-04:00 Εκτός ωραρίου και στις δύο πόλεις Έλεγχος συμβάντος 30 λεπτών
25 Σεπ 22:00UTC-03:00 25 Σεπ 21:00UTC-04:00 Εκτός ωραρίου και στις δύο πόλεις Έλεγχος συμβάντος 30 λεπτών
25 Σεπ 23:00UTC-03:00 25 Σεπ 22:00UTC-04:00 Εκτός ωραρίου και στις δύο πόλεις Έλεγχος συμβάντος 30 λεπτών

Η εβδομαδιαία συνάντησή σας για έξι μήνες

Κάθε Παρασκευή στις 09:00 — τοπική ώρα: Chillán Viejo. Έναρξη: 25 Σεπ 2026.

Η τοπική ώρα παραμένει σταθερή στην πόλη αναφοράς (Chillán Viejo). Οι επισημασμένες γραμμές δείχνουν πότε αλλάζει η ώρα ή η ημέρα στην άλλη πόλη (Νέα Υόρκη) σε σχέση με την προηγούμενη έγκυρη συνάντηση. Οι ώρες που δεν υπάρχουν παραλείπονται. Αυτή η προεπισκόπηση δεν δημιουργεί ούτε στέλνει προσκλήσεις.

Εμφάνιση 26 εβδομαδιαίων ημερομηνιών
Chillán ViejoΝέα ΥόρκηΤι να περιμένετε
Παρ 25 Σεπ 2026 09:00UTC-03:00 Παρ 25 Σεπ 2026 08:00UTC-04:00 Ξεκινά εκτός ωραρίου σε τουλάχιστον μία πόλη.
Παρ 2 Οκτ 2026 09:00UTC-03:00 Παρ 2 Οκτ 2026 08:00UTC-04:00 Ξεκινά εκτός ωραρίου σε τουλάχιστον μία πόλη.
Παρ 9 Οκτ 2026 09:00UTC-03:00 Παρ 9 Οκτ 2026 08:00UTC-04:00 Ξεκινά εκτός ωραρίου σε τουλάχιστον μία πόλη.
Παρ 16 Οκτ 2026 09:00UTC-03:00 Παρ 16 Οκτ 2026 08:00UTC-04:00 Ξεκινά εκτός ωραρίου σε τουλάχιστον μία πόλη.
Παρ 23 Οκτ 2026 09:00UTC-03:00 Παρ 23 Οκτ 2026 08:00UTC-04:00 Ξεκινά εκτός ωραρίου σε τουλάχιστον μία πόλη.
Παρ 30 Οκτ 2026 09:00UTC-03:00 Παρ 30 Οκτ 2026 08:00UTC-04:00 Ξεκινά εκτός ωραρίου σε τουλάχιστον μία πόλη.
Παρ 6 Νοε 2026 09:00UTC-03:00 Παρ 6 Νοε 2026 07:00UTC-05:00 Η τοπική ώρα της συνάντησης αλλάζει. Ξεκινά εκτός ωραρίου σε τουλάχιστον μία πόλη.
Παρ 13 Νοε 2026 09:00UTC-03:00 Παρ 13 Νοε 2026 07:00UTC-05:00 Ξεκινά εκτός ωραρίου σε τουλάχιστον μία πόλη.
Παρ 20 Νοε 2026 09:00UTC-03:00 Παρ 20 Νοε 2026 07:00UTC-05:00 Ξεκινά εκτός ωραρίου σε τουλάχιστον μία πόλη.
Παρ 27 Νοε 2026 09:00UTC-03:00 Παρ 27 Νοε 2026 07:00UTC-05:00 Ξεκινά εκτός ωραρίου σε τουλάχιστον μία πόλη.
Παρ 4 Δεκ 2026 09:00UTC-03:00 Παρ 4 Δεκ 2026 07:00UTC-05:00 Ξεκινά εκτός ωραρίου σε τουλάχιστον μία πόλη.
Παρ 11 Δεκ 2026 09:00UTC-03:00 Παρ 11 Δεκ 2026 07:00UTC-05:00 Ξεκινά εκτός ωραρίου σε τουλάχιστον μία πόλη.
Παρ 18 Δεκ 2026 09:00UTC-03:00 Παρ 18 Δεκ 2026 07:00UTC-05:00 Ξεκινά εκτός ωραρίου σε τουλάχιστον μία πόλη.
Παρ 25 Δεκ 2026 09:00UTC-03:00 Παρ 25 Δεκ 2026 07:00UTC-05:00 Ξεκινά εκτός ωραρίου σε τουλάχιστον μία πόλη.
Παρ 1 Ιαν 2027 09:00UTC-03:00 Παρ 1 Ιαν 2027 07:00UTC-05:00 Ξεκινά εκτός ωραρίου σε τουλάχιστον μία πόλη.
Παρ 8 Ιαν 2027 09:00UTC-03:00 Παρ 8 Ιαν 2027 07:00UTC-05:00 Ξεκινά εκτός ωραρίου σε τουλάχιστον μία πόλη.
Παρ 15 Ιαν 2027 09:00UTC-03:00 Παρ 15 Ιαν 2027 07:00UTC-05:00 Ξεκινά εκτός ωραρίου σε τουλάχιστον μία πόλη.
Παρ 22 Ιαν 2027 09:00UTC-03:00 Παρ 22 Ιαν 2027 07:00UTC-05:00 Ξεκινά εκτός ωραρίου σε τουλάχιστον μία πόλη.
Παρ 29 Ιαν 2027 09:00UTC-03:00 Παρ 29 Ιαν 2027 07:00UTC-05:00 Ξεκινά εκτός ωραρίου σε τουλάχιστον μία πόλη.
Παρ 5 Φεβ 2027 09:00UTC-03:00 Παρ 5 Φεβ 2027 07:00UTC-05:00 Ξεκινά εκτός ωραρίου σε τουλάχιστον μία πόλη.
Παρ 12 Φεβ 2027 09:00UTC-03:00 Παρ 12 Φεβ 2027 07:00UTC-05:00 Ξεκινά εκτός ωραρίου σε τουλάχιστον μία πόλη.
Παρ 19 Φεβ 2027 09:00UTC-03:00 Παρ 19 Φεβ 2027 07:00UTC-05:00 Ξεκινά εκτός ωραρίου σε τουλάχιστον μία πόλη.
Παρ 26 Φεβ 2027 09:00UTC-03:00 Παρ 26 Φεβ 2027 07:00UTC-05:00 Ξεκινά εκτός ωραρίου σε τουλάχιστον μία πόλη.
Παρ 5 Μαρ 2027 09:00UTC-03:00 Παρ 5 Μαρ 2027 07:00UTC-05:00 Ξεκινά εκτός ωραρίου σε τουλάχιστον μία πόλη.
Παρ 12 Μαρ 2027 09:00UTC-03:00 Παρ 12 Μαρ 2027 07:00UTC-05:00 Ξεκινά εκτός ωραρίου σε τουλάχιστον μία πόλη.
Παρ 19 Μαρ 2027 09:00UTC-03:00 Παρ 19 Μαρ 2027 08:00UTC-04:00 Η τοπική ώρα της συνάντησης αλλάζει. Ξεκινά εκτός ωραρίου σε τουλάχιστον μία πόλη.

Οι μελλοντικοί κανόνες ζωνών ώρας μπορεί να αλλάξουν. Ελέγξτε ξανά το πρόγραμμα πριν από τη συνάντηση.

Προσεχείς αλλαγές στη διαφορά ώρας

ΗμερομηνίαΤι αλλάζειΑπό τότε και μετά
1 Νοε 2026 Νέα Υόρκη: τα ρολόγια πάνε πίσω Διαφορά ώρας Chillán Viejo / Νέα Υόρκη: 2 ώρες μπροστά.
14 Μαρ 2027 Νέα Υόρκη: τα ρολόγια πάνε μπροστά Διαφορά ώρας Chillán Viejo / Νέα Υόρκη: 1 ώρα μπροστά.
3 Απρ 2027 Chillán Viejo: τα ρολόγια πάνε πίσω Chillán Viejo / Νέα Υόρκη: ίδια ώρα.
5 Σεπ 2027 Chillán Viejo: τα ρολόγια πάνε μπροστά Διαφορά ώρας Chillán Viejo / Νέα Υόρκη: 1 ώρα μπροστά.
Διαφημιστείτε σε αυτή τη θέση Προσεγγίστε επισκέπτες που ελέγχουν την ώρα σε πόλεις σε όλο τον κόσμο — επικοινωνήστε μαζί μας

Οι ζώνες ώρας αυτών των πόλεων