Tchie-ling

Aktuální čas: Tchie-ling

02:56
středa 23. září · CST, UTC+08:00
Váš čas · vaše pásmo
--:--
Tchie-ling: --
Fotografie

Časové pásmo pro město Tchie-ling, Liao-ning, Čína: Asia/Shanghai, aktuálně CST (UTC+08:00). V příštích 12 měsících nejsou plánovány žádné změny času.

Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

Tchie-ling patří mezi největší města Číny a žije zde přibližně 2,4 milionu obyvatel. Na rozdíl od mnoha jiných míst nepoužívá letní čas.

☀️
19°C Jasno
Pocitově 17° · Vlhkost 59 % · Vítr 17 km/h
Časové pásmo
Posun vůči UTC
UTC+08:00
Země
🇨🇳 Čína
Počet obyvatel
2 388 294
Telefonní předvolba
+86
Měna
CNY

Tchie-ling v porovnání s dalšími velkými městy

Posunout datum a čas
−12 h+12 h

    Porovnání časových pásem: nejlepší čas pro volání

    Pás níže odpovídá vašemu místnímu času. Zvýraznění ukazuje, kdy se překrývá pracovní doba ve všech městech. Po přidání nebo odebrání města vlevo se pás aktualizuje.

    0006121824
    vhodné omezené čas spánku
    Východ / západ slunce
    05:30 / 17:44
    Délka dne
    12 h 14 min
    Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

    Tchie-ling: více než jen čas

    Informace pro příjezd, telefonování i plánování cesty s ohledem na časový rozdíl.

    Kde se ubytovat

    Průvodce čtvrtěmi

    Centrum Tchie-lingu u hlavních ulic nabízí nejpohodlnější přístup k hotelům a místní dopravě. Okolní krajina je venkovštější a rozptýlenější. Ubytování v centru obvykle nejlépe vyhovuje většině návštěvníků.

    Co navštívit

    Podle denního světla

    Okolní venkov a říční oblasti se příjemně poznávají v mírnějších jarních a podzimních měsících vzhledem k drsným zimám regionu. Parky a historická místa v centru se hodí ke kratší, poklidnější návštěvě.

    Počasí a délka dne

    září

    Východ slunce
    05:30
    Západ slunce
    17:44
    Délka dne
    12 h 14 min
    Doprava po městě

    Tipy k dopravě

    Hlavní trasy obsluhují autobusy a taxíky. Pohodlnou alternativu nabízejí aplikace pro objednání odvozu. Kompaktní centrum lze za mírného počasí projít pěšky.

    Kdy město navštívit

    Roční období a plánování

    Tchie-ling má studené kontinentální klima s horkými léty a dlouhými, drsnými zimami. Nejpříjemnější doba k návštěvě proto bývá od pozdního jara do začátku podzimu. Zimní cesta vyžaduje důkladnou přípravu na chlad.

    Měna a jazyk

    🇨🇳 CNY

    Čína: měna — CNY, telefonní předvolba +86.

    V Číně se platí jüanem (renminbi) a úředním jazykem je mandarínská čínština. Mobilní platební aplikace jsou běžným způsobem placení téměř za všechno, takže mít některou nastavenou je velmi užitečné.

    Časté dotazy

    Jaké časové pásmo používá město Tchie-ling?
    Město Tchie-ling používá časové pásmo Asia/Shanghai, aktuálně CST (UTC+08:00).
    Používá město Tchie-ling letní čas?
    Pro město Tchie-ling nejsou v příštím roce plánovány změny času.
    O kolik hodin je město Tchie-ling napřed nebo pozadu?
    Město Tchie-ling: napřed (rozdíl: 8 hodin) oproti „UTC“, napřed (rozdíl: 12 hodin) oproti „New York“, napřed (rozdíl: 7 hodin) oproti „Londýn“ a pozadu (rozdíl: 1 hodina) oproti „Tokio“. Vzhledem k vašemu času: --.