Juazeiro do Norte

Aktuální čas: Juazeiro do Norte

05:14
středa 23. září · -03, UTC-03:00
Váš čas · vaše pásmo
--:--
Juazeiro do Norte: --
Fotografie

Časové pásmo pro město Juazeiro do Norte, Ceará, Brazílie: America/Fortaleza, aktuálně -03 (UTC-03:00). V příštích 12 měsících nejsou plánovány žádné změny času.

Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

Juazeiro do Norte is a city in Brazil, with a population of about 305,500. It keeps the same time year-round, with no daylight saving changes.

Časové pásmo
Posun vůči UTC
UTC-03:00
Země
🇧🇷 Brazílie
Počet obyvatel
305 531
Telefonní předvolba
+55
Měna
BRL

Juazeiro do Norte v porovnání s dalšími velkými městy

Posunout datum a čas
−12 h+12 h

    Porovnání časových pásem: nejlepší čas pro volání

    Pás níže odpovídá vašemu místnímu času. Zvýraznění ukazuje, kdy se překrývá pracovní doba ve všech městech. Po přidání nebo odebrání města vlevo se pás aktualizuje.

    0006121824
    vhodné omezené čas spánku
    Východ / západ slunce
    05:25 / 17:34
    Délka dne
    12 h 9 min
    Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

    Časté dotazy

    Jaké časové pásmo používá město Juazeiro do Norte?
    Město Juazeiro do Norte používá časové pásmo America/Fortaleza, aktuálně -03 (UTC-03:00).
    Používá město Juazeiro do Norte letní čas?
    Pro město Juazeiro do Norte nejsou v příštím roce plánovány změny času.
    O kolik hodin je město Juazeiro do Norte napřed nebo pozadu?
    Město Juazeiro do Norte: pozadu (rozdíl: 3 hodiny) oproti „UTC“, napřed (rozdíl: 1 hodina) oproti „New York“, pozadu (rozdíl: 4 hodiny) oproti „Londýn“ a pozadu (rozdíl: 12 hodin) oproti „Tokio“. Vzhledem k vašemu času: --.