Časový rozdíl mezi městy Thaba Nchu a Tokio

Právě teď: Město „Thaba Nchu“ je pozadu (rozdíl: 7 hodin) oproti „Tokio“, takže město „Tokio“ je napřed (rozdíl: 7 hodin) oproti „Thaba Nchu“.

Thaba Nchu
02:49
pá 25. 9. · UTC+02:00
−7 h
Tokio
09:49
pá 25. 9. · UTC+09:00

Najděte vhodný čas

Porovnejte konkrétní datum a pracovní dobu a pak zkontrolujte týdenní schůzku na příštích šest měsíců.

Pracovní doba ve městě Thaba Nchu
Pracovní doba ve městě Tokio

Konec před začátkem znamená směnu přes půlnoc. Dny v týdnu označují den začátku směny. Státní svátky nejsou zohledněny.

Nastavení týdenní schůzky
Obnovit dnešní datum

Dne 25. 9. 2026: město Thaba Nchu, pozadu (rozdíl: 7 hodin) oproti „Tokio“.

Nejlepší časy pro volání dne 25. 9. 2026

  • Thaba Nchu: 25. 9. 09:00–25. 9. 11:00 (UTC+02:00)
    Tokio: 25. 9. 16:00–25. 9. 18:00 (UTC+09:00) · 120 minut

Po hodinách dne 25. 9. 2026

Data a posuny vůči UTC jsou uvedeny pro obě města. Označení pracovní doby platí pro začátek každého úseku; úplný překryv najdete ve vhodných časech pro volání výše.

Thaba NchuTokioPracovní dobaKalendář
25. 9. 00:00UTC+02:00 25. 9. 07:00UTC+09:00 Mimo pracovní dobu obou měst Zkontrolovat 30minutovou událost
25. 9. 01:00UTC+02:00 25. 9. 08:00UTC+09:00 Mimo pracovní dobu obou měst Zkontrolovat 30minutovou událost
25. 9. 02:00UTC+02:00 25. 9. 09:00UTC+09:00 V jednom městě mimo pracovní dobu Zkontrolovat 30minutovou událost
25. 9. 03:00UTC+02:00 25. 9. 10:00UTC+09:00 V jednom městě mimo pracovní dobu Zkontrolovat 30minutovou událost
25. 9. 04:00UTC+02:00 25. 9. 11:00UTC+09:00 V jednom městě mimo pracovní dobu Zkontrolovat 30minutovou událost
25. 9. 05:00UTC+02:00 25. 9. 12:00UTC+09:00 V jednom městě mimo pracovní dobu Zkontrolovat 30minutovou událost
25. 9. 06:00UTC+02:00 25. 9. 13:00UTC+09:00 V jednom městě mimo pracovní dobu Zkontrolovat 30minutovou událost
25. 9. 07:00UTC+02:00 25. 9. 14:00UTC+09:00 V jednom městě mimo pracovní dobu Zkontrolovat 30minutovou událost
25. 9. 08:00UTC+02:00 25. 9. 15:00UTC+09:00 V jednom městě mimo pracovní dobu Zkontrolovat 30minutovou událost
25. 9. 09:00UTC+02:00 25. 9. 16:00UTC+09:00 V pracovní době obou měst Zkontrolovat 30minutovou událost
25. 9. 10:00UTC+02:00 25. 9. 17:00UTC+09:00 V pracovní době obou měst Zkontrolovat 30minutovou událost
25. 9. 11:00UTC+02:00 25. 9. 18:00UTC+09:00 V jednom městě mimo pracovní dobu Zkontrolovat 30minutovou událost
25. 9. 12:00UTC+02:00 25. 9. 19:00UTC+09:00 V jednom městě mimo pracovní dobu Zkontrolovat 30minutovou událost
25. 9. 13:00UTC+02:00 25. 9. 20:00UTC+09:00 V jednom městě mimo pracovní dobu Zkontrolovat 30minutovou událost
25. 9. 14:00UTC+02:00 25. 9. 21:00UTC+09:00 V jednom městě mimo pracovní dobu Zkontrolovat 30minutovou událost
25. 9. 15:00UTC+02:00 25. 9. 22:00UTC+09:00 V jednom městě mimo pracovní dobu Zkontrolovat 30minutovou událost
25. 9. 16:00UTC+02:00 25. 9. 23:00UTC+09:00 V jednom městě mimo pracovní dobu Zkontrolovat 30minutovou událost
25. 9. 17:00UTC+02:00 26. 9. 00:00UTC+09:00 V jednom městě mimo pracovní dobu Zkontrolovat 30minutovou událost
25. 9. 18:00UTC+02:00 26. 9. 01:00UTC+09:00 Mimo pracovní dobu obou měst Zkontrolovat 30minutovou událost
25. 9. 19:00UTC+02:00 26. 9. 02:00UTC+09:00 Mimo pracovní dobu obou měst Zkontrolovat 30minutovou událost
25. 9. 20:00UTC+02:00 26. 9. 03:00UTC+09:00 Mimo pracovní dobu obou měst Zkontrolovat 30minutovou událost
25. 9. 21:00UTC+02:00 26. 9. 04:00UTC+09:00 Mimo pracovní dobu obou měst Zkontrolovat 30minutovou událost
25. 9. 22:00UTC+02:00 26. 9. 05:00UTC+09:00 Mimo pracovní dobu obou měst Zkontrolovat 30minutovou událost
25. 9. 23:00UTC+02:00 26. 9. 06:00UTC+09:00 Mimo pracovní dobu obou měst Zkontrolovat 30minutovou událost

Vaše týdenní schůzka na šest měsíců

Každý týden, den: pátek, čas: 09:00, město: Thaba Nchu, od 25. 9. 2026.

Místní čas ve městě Thaba Nchu zůstává pevný. Zvýrazněné řádky ukazují změnu času nebo dne ve městě Tokio oproti předchozí platné schůzce. Neexistující časy se vynechávají. Tento náhled nevytváří ani neposílá pozvánky.

Zobrazit 26 týdenních termínů
Thaba NchuTokioCo očekávat
pá 25. 9. 2026 09:00UTC+02:00 pá 25. 9. 2026 16:00UTC+09:00 Začíná v pracovní době obou měst.
pá 2. 10. 2026 09:00UTC+02:00 pá 2. 10. 2026 16:00UTC+09:00 Začíná v pracovní době obou měst.
pá 9. 10. 2026 09:00UTC+02:00 pá 9. 10. 2026 16:00UTC+09:00 Začíná v pracovní době obou měst.
pá 16. 10. 2026 09:00UTC+02:00 pá 16. 10. 2026 16:00UTC+09:00 Začíná v pracovní době obou měst.
pá 23. 10. 2026 09:00UTC+02:00 pá 23. 10. 2026 16:00UTC+09:00 Začíná v pracovní době obou měst.
pá 30. 10. 2026 09:00UTC+02:00 pá 30. 10. 2026 16:00UTC+09:00 Začíná v pracovní době obou měst.
pá 6. 11. 2026 09:00UTC+02:00 pá 6. 11. 2026 16:00UTC+09:00 Začíná v pracovní době obou měst.
pá 13. 11. 2026 09:00UTC+02:00 pá 13. 11. 2026 16:00UTC+09:00 Začíná v pracovní době obou měst.
pá 20. 11. 2026 09:00UTC+02:00 pá 20. 11. 2026 16:00UTC+09:00 Začíná v pracovní době obou měst.
pá 27. 11. 2026 09:00UTC+02:00 pá 27. 11. 2026 16:00UTC+09:00 Začíná v pracovní době obou měst.
pá 4. 12. 2026 09:00UTC+02:00 pá 4. 12. 2026 16:00UTC+09:00 Začíná v pracovní době obou měst.
pá 11. 12. 2026 09:00UTC+02:00 pá 11. 12. 2026 16:00UTC+09:00 Začíná v pracovní době obou měst.
pá 18. 12. 2026 09:00UTC+02:00 pá 18. 12. 2026 16:00UTC+09:00 Začíná v pracovní době obou měst.
pá 25. 12. 2026 09:00UTC+02:00 pá 25. 12. 2026 16:00UTC+09:00 Začíná v pracovní době obou měst.
pá 1. 1. 2027 09:00UTC+02:00 pá 1. 1. 2027 16:00UTC+09:00 Začíná v pracovní době obou měst.
pá 8. 1. 2027 09:00UTC+02:00 pá 8. 1. 2027 16:00UTC+09:00 Začíná v pracovní době obou měst.
pá 15. 1. 2027 09:00UTC+02:00 pá 15. 1. 2027 16:00UTC+09:00 Začíná v pracovní době obou měst.
pá 22. 1. 2027 09:00UTC+02:00 pá 22. 1. 2027 16:00UTC+09:00 Začíná v pracovní době obou měst.
pá 29. 1. 2027 09:00UTC+02:00 pá 29. 1. 2027 16:00UTC+09:00 Začíná v pracovní době obou měst.
pá 5. 2. 2027 09:00UTC+02:00 pá 5. 2. 2027 16:00UTC+09:00 Začíná v pracovní době obou měst.
pá 12. 2. 2027 09:00UTC+02:00 pá 12. 2. 2027 16:00UTC+09:00 Začíná v pracovní době obou měst.
pá 19. 2. 2027 09:00UTC+02:00 pá 19. 2. 2027 16:00UTC+09:00 Začíná v pracovní době obou měst.
pá 26. 2. 2027 09:00UTC+02:00 pá 26. 2. 2027 16:00UTC+09:00 Začíná v pracovní době obou měst.
pá 5. 3. 2027 09:00UTC+02:00 pá 5. 3. 2027 16:00UTC+09:00 Začíná v pracovní době obou měst.
pá 12. 3. 2027 09:00UTC+02:00 pá 12. 3. 2027 16:00UTC+09:00 Začíná v pracovní době obou měst.
pá 19. 3. 2027 09:00UTC+02:00 pá 19. 3. 2027 16:00UTC+09:00 Začíná v pracovní době obou měst.

Pravidla časových pásem se mohou změnit. Před schůzkou plán znovu zkontrolujte.

Nadcházející změny časového rozdílu

Ani jedno město nemění čas, takže rozdíl zůstává po celý rok stejný.

Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

Časová pásma těchto měst