Časový rozdíl mezi městy New Glasgow a Toronto

Právě teď: Město „New Glasgow“ je napřed (rozdíl: 1 hodina) oproti „Toronto“, takže město „Toronto“ je pozadu (rozdíl: 1 hodina) oproti „New Glasgow“.

New Glasgow
00:07
čt 24. 9. · UTC-03:00
+1 h
Toronto
23:07
st 23. 9. · UTC-04:00

Najděte vhodný čas

Porovnejte konkrétní datum a pracovní dobu a pak zkontrolujte týdenní schůzku na příštích šest měsíců.

Pracovní doba ve městě New Glasgow
Pracovní doba ve městě Toronto

Konec před začátkem znamená směnu přes půlnoc. Dny v týdnu označují den začátku směny. Státní svátky nejsou zohledněny.

Nastavení týdenní schůzky
Obnovit dnešní datum

Dne 24. 9. 2026: město New Glasgow, napřed (rozdíl: 1 hodina) oproti „Toronto“.

Nejlepší časy pro volání dne 24. 9. 2026

  • New Glasgow: 24. 9. 10:00–24. 9. 18:00 (UTC-03:00)
    Toronto: 24. 9. 09:00–24. 9. 17:00 (UTC-04:00) · 480 minut

Po hodinách dne 24. 9. 2026

Data a posuny vůči UTC jsou uvedeny pro obě města. Označení pracovní doby platí pro začátek každého úseku; úplný překryv najdete ve vhodných časech pro volání výše.

New GlasgowTorontoPracovní dobaKalendář
24. 9. 00:00UTC-03:00 23. 9. 23:00UTC-04:00 Mimo pracovní dobu obou měst Čas v minulosti
24. 9. 01:00UTC-03:00 24. 9. 00:00UTC-04:00 Mimo pracovní dobu obou měst Zkontrolovat 30minutovou událost
24. 9. 02:00UTC-03:00 24. 9. 01:00UTC-04:00 Mimo pracovní dobu obou měst Zkontrolovat 30minutovou událost
24. 9. 03:00UTC-03:00 24. 9. 02:00UTC-04:00 Mimo pracovní dobu obou měst Zkontrolovat 30minutovou událost
24. 9. 04:00UTC-03:00 24. 9. 03:00UTC-04:00 Mimo pracovní dobu obou měst Zkontrolovat 30minutovou událost
24. 9. 05:00UTC-03:00 24. 9. 04:00UTC-04:00 Mimo pracovní dobu obou měst Zkontrolovat 30minutovou událost
24. 9. 06:00UTC-03:00 24. 9. 05:00UTC-04:00 Mimo pracovní dobu obou měst Zkontrolovat 30minutovou událost
24. 9. 07:00UTC-03:00 24. 9. 06:00UTC-04:00 Mimo pracovní dobu obou měst Zkontrolovat 30minutovou událost
24. 9. 08:00UTC-03:00 24. 9. 07:00UTC-04:00 Mimo pracovní dobu obou měst Zkontrolovat 30minutovou událost
24. 9. 09:00UTC-03:00 24. 9. 08:00UTC-04:00 V jednom městě mimo pracovní dobu Zkontrolovat 30minutovou událost
24. 9. 10:00UTC-03:00 24. 9. 09:00UTC-04:00 V pracovní době obou měst Zkontrolovat 30minutovou událost
24. 9. 11:00UTC-03:00 24. 9. 10:00UTC-04:00 V pracovní době obou měst Zkontrolovat 30minutovou událost
24. 9. 12:00UTC-03:00 24. 9. 11:00UTC-04:00 V pracovní době obou měst Zkontrolovat 30minutovou událost
24. 9. 13:00UTC-03:00 24. 9. 12:00UTC-04:00 V pracovní době obou měst Zkontrolovat 30minutovou událost
24. 9. 14:00UTC-03:00 24. 9. 13:00UTC-04:00 V pracovní době obou měst Zkontrolovat 30minutovou událost
24. 9. 15:00UTC-03:00 24. 9. 14:00UTC-04:00 V pracovní době obou měst Zkontrolovat 30minutovou událost
24. 9. 16:00UTC-03:00 24. 9. 15:00UTC-04:00 V pracovní době obou měst Zkontrolovat 30minutovou událost
24. 9. 17:00UTC-03:00 24. 9. 16:00UTC-04:00 V pracovní době obou měst Zkontrolovat 30minutovou událost
24. 9. 18:00UTC-03:00 24. 9. 17:00UTC-04:00 V jednom městě mimo pracovní dobu Zkontrolovat 30minutovou událost
24. 9. 19:00UTC-03:00 24. 9. 18:00UTC-04:00 Mimo pracovní dobu obou měst Zkontrolovat 30minutovou událost
24. 9. 20:00UTC-03:00 24. 9. 19:00UTC-04:00 Mimo pracovní dobu obou měst Zkontrolovat 30minutovou událost
24. 9. 21:00UTC-03:00 24. 9. 20:00UTC-04:00 Mimo pracovní dobu obou měst Zkontrolovat 30minutovou událost
24. 9. 22:00UTC-03:00 24. 9. 21:00UTC-04:00 Mimo pracovní dobu obou měst Zkontrolovat 30minutovou událost
24. 9. 23:00UTC-03:00 24. 9. 22:00UTC-04:00 Mimo pracovní dobu obou měst Zkontrolovat 30minutovou událost

Vaše týdenní schůzka na šest měsíců

Každý týden, den: čtvrtek, čas: 09:00, město: New Glasgow, od 24. 9. 2026.

Místní čas ve městě New Glasgow zůstává pevný. Zvýrazněné řádky ukazují změnu času nebo dne ve městě Toronto oproti předchozí platné schůzce. Neexistující časy se vynechávají. Tento náhled nevytváří ani neposílá pozvánky.

Zobrazit 26 týdenních termínů
New GlasgowTorontoCo očekávat
čt 24. 9. 2026 09:00UTC-03:00 čt 24. 9. 2026 08:00UTC-04:00 Začíná mimo pracovní dobu alespoň jednoho města.
čt 1. 10. 2026 09:00UTC-03:00 čt 1. 10. 2026 08:00UTC-04:00 Začíná mimo pracovní dobu alespoň jednoho města.
čt 8. 10. 2026 09:00UTC-03:00 čt 8. 10. 2026 08:00UTC-04:00 Začíná mimo pracovní dobu alespoň jednoho města.
čt 15. 10. 2026 09:00UTC-03:00 čt 15. 10. 2026 08:00UTC-04:00 Začíná mimo pracovní dobu alespoň jednoho města.
čt 22. 10. 2026 09:00UTC-03:00 čt 22. 10. 2026 08:00UTC-04:00 Začíná mimo pracovní dobu alespoň jednoho města.
čt 29. 10. 2026 09:00UTC-03:00 čt 29. 10. 2026 08:00UTC-04:00 Začíná mimo pracovní dobu alespoň jednoho města.
čt 5. 11. 2026 09:00UTC-04:00 čt 5. 11. 2026 08:00UTC-05:00 Začíná mimo pracovní dobu alespoň jednoho města.
čt 12. 11. 2026 09:00UTC-04:00 čt 12. 11. 2026 08:00UTC-05:00 Začíná mimo pracovní dobu alespoň jednoho města.
čt 19. 11. 2026 09:00UTC-04:00 čt 19. 11. 2026 08:00UTC-05:00 Začíná mimo pracovní dobu alespoň jednoho města.
čt 26. 11. 2026 09:00UTC-04:00 čt 26. 11. 2026 08:00UTC-05:00 Začíná mimo pracovní dobu alespoň jednoho města.
čt 3. 12. 2026 09:00UTC-04:00 čt 3. 12. 2026 08:00UTC-05:00 Začíná mimo pracovní dobu alespoň jednoho města.
čt 10. 12. 2026 09:00UTC-04:00 čt 10. 12. 2026 08:00UTC-05:00 Začíná mimo pracovní dobu alespoň jednoho města.
čt 17. 12. 2026 09:00UTC-04:00 čt 17. 12. 2026 08:00UTC-05:00 Začíná mimo pracovní dobu alespoň jednoho města.
čt 24. 12. 2026 09:00UTC-04:00 čt 24. 12. 2026 08:00UTC-05:00 Začíná mimo pracovní dobu alespoň jednoho města.
čt 31. 12. 2026 09:00UTC-04:00 čt 31. 12. 2026 08:00UTC-05:00 Začíná mimo pracovní dobu alespoň jednoho města.
čt 7. 1. 2027 09:00UTC-04:00 čt 7. 1. 2027 08:00UTC-05:00 Začíná mimo pracovní dobu alespoň jednoho města.
čt 14. 1. 2027 09:00UTC-04:00 čt 14. 1. 2027 08:00UTC-05:00 Začíná mimo pracovní dobu alespoň jednoho města.
čt 21. 1. 2027 09:00UTC-04:00 čt 21. 1. 2027 08:00UTC-05:00 Začíná mimo pracovní dobu alespoň jednoho města.
čt 28. 1. 2027 09:00UTC-04:00 čt 28. 1. 2027 08:00UTC-05:00 Začíná mimo pracovní dobu alespoň jednoho města.
čt 4. 2. 2027 09:00UTC-04:00 čt 4. 2. 2027 08:00UTC-05:00 Začíná mimo pracovní dobu alespoň jednoho města.
čt 11. 2. 2027 09:00UTC-04:00 čt 11. 2. 2027 08:00UTC-05:00 Začíná mimo pracovní dobu alespoň jednoho města.
čt 18. 2. 2027 09:00UTC-04:00 čt 18. 2. 2027 08:00UTC-05:00 Začíná mimo pracovní dobu alespoň jednoho města.
čt 25. 2. 2027 09:00UTC-04:00 čt 25. 2. 2027 08:00UTC-05:00 Začíná mimo pracovní dobu alespoň jednoho města.
čt 4. 3. 2027 09:00UTC-04:00 čt 4. 3. 2027 08:00UTC-05:00 Začíná mimo pracovní dobu alespoň jednoho města.
čt 11. 3. 2027 09:00UTC-04:00 čt 11. 3. 2027 08:00UTC-05:00 Začíná mimo pracovní dobu alespoň jednoho města.
čt 18. 3. 2027 09:00UTC-03:00 čt 18. 3. 2027 08:00UTC-04:00 Začíná mimo pracovní dobu alespoň jednoho města.

Pravidla časových pásem se mohou změnit. Před schůzkou plán znovu zkontrolujte.

Nadcházející změny časového rozdílu

Obě města mění čas ve stejných termínech, takže rozdíl zůstává po celý rok stejný.

Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás