Časový rozdíl mezi městy Boa Vista do Tupim a Lisabon

Právě teď: Město „Boa Vista do Tupim“ je pozadu (rozdíl: 4 hodiny) oproti „Lisabon“, takže město „Lisabon“ je napřed (rozdíl: 4 hodiny) oproti „Boa Vista do Tupim“.

Boa Vista do Tupim
15:04
pá 25. 9. · UTC-03:00
−4 h
Lisabon
19:04
pá 25. 9. · UTC+01:00

Najděte vhodný čas

Porovnejte konkrétní datum a pracovní dobu a pak zkontrolujte týdenní schůzku na příštích šest měsíců.

Pracovní doba ve městě Boa Vista do Tupim
Pracovní doba ve městě Lisabon

Konec před začátkem znamená směnu přes půlnoc. Dny v týdnu označují den začátku směny. Státní svátky nejsou zohledněny.

Nastavení týdenní schůzky
Obnovit dnešní datum

Dne 25. 9. 2026: město Boa Vista do Tupim, pozadu (rozdíl: 4 hodiny) oproti „Lisabon“.

Nejlepší časy pro volání dne 25. 9. 2026

  • Boa Vista do Tupim: 25. 9. 09:00–25. 9. 14:00 (UTC-03:00)
    Lisabon: 25. 9. 13:00–25. 9. 18:00 (UTC+01:00) · 300 minut

Po hodinách dne 25. 9. 2026

Data a posuny vůči UTC jsou uvedeny pro obě města. Označení pracovní doby platí pro začátek každého úseku; úplný překryv najdete ve vhodných časech pro volání výše.

Boa Vista do TupimLisabonPracovní dobaKalendář
25. 9. 00:00UTC-03:00 25. 9. 04:00UTC+01:00 Mimo pracovní dobu obou měst Zkontrolovat 30minutovou událost
25. 9. 01:00UTC-03:00 25. 9. 05:00UTC+01:00 Mimo pracovní dobu obou měst Zkontrolovat 30minutovou událost
25. 9. 02:00UTC-03:00 25. 9. 06:00UTC+01:00 Mimo pracovní dobu obou měst Zkontrolovat 30minutovou událost
25. 9. 03:00UTC-03:00 25. 9. 07:00UTC+01:00 Mimo pracovní dobu obou měst Zkontrolovat 30minutovou událost
25. 9. 04:00UTC-03:00 25. 9. 08:00UTC+01:00 Mimo pracovní dobu obou měst Zkontrolovat 30minutovou událost
25. 9. 05:00UTC-03:00 25. 9. 09:00UTC+01:00 V jednom městě mimo pracovní dobu Zkontrolovat 30minutovou událost
25. 9. 06:00UTC-03:00 25. 9. 10:00UTC+01:00 V jednom městě mimo pracovní dobu Zkontrolovat 30minutovou událost
25. 9. 07:00UTC-03:00 25. 9. 11:00UTC+01:00 V jednom městě mimo pracovní dobu Zkontrolovat 30minutovou událost
25. 9. 08:00UTC-03:00 25. 9. 12:00UTC+01:00 V jednom městě mimo pracovní dobu Zkontrolovat 30minutovou událost
25. 9. 09:00UTC-03:00 25. 9. 13:00UTC+01:00 V pracovní době obou měst Zkontrolovat 30minutovou událost
25. 9. 10:00UTC-03:00 25. 9. 14:00UTC+01:00 V pracovní době obou měst Zkontrolovat 30minutovou událost
25. 9. 11:00UTC-03:00 25. 9. 15:00UTC+01:00 V pracovní době obou měst Zkontrolovat 30minutovou událost
25. 9. 12:00UTC-03:00 25. 9. 16:00UTC+01:00 V pracovní době obou měst Zkontrolovat 30minutovou událost
25. 9. 13:00UTC-03:00 25. 9. 17:00UTC+01:00 V pracovní době obou měst Zkontrolovat 30minutovou událost
25. 9. 14:00UTC-03:00 25. 9. 18:00UTC+01:00 V jednom městě mimo pracovní dobu Zkontrolovat 30minutovou událost
25. 9. 15:00UTC-03:00 25. 9. 19:00UTC+01:00 V jednom městě mimo pracovní dobu Zkontrolovat 30minutovou událost
25. 9. 16:00UTC-03:00 25. 9. 20:00UTC+01:00 V jednom městě mimo pracovní dobu Zkontrolovat 30minutovou událost
25. 9. 17:00UTC-03:00 25. 9. 21:00UTC+01:00 V jednom městě mimo pracovní dobu Zkontrolovat 30minutovou událost
25. 9. 18:00UTC-03:00 25. 9. 22:00UTC+01:00 Mimo pracovní dobu obou měst Zkontrolovat 30minutovou událost
25. 9. 19:00UTC-03:00 25. 9. 23:00UTC+01:00 Mimo pracovní dobu obou měst Zkontrolovat 30minutovou událost
25. 9. 20:00UTC-03:00 26. 9. 00:00UTC+01:00 Mimo pracovní dobu obou měst Zkontrolovat 30minutovou událost
25. 9. 21:00UTC-03:00 26. 9. 01:00UTC+01:00 Mimo pracovní dobu obou měst Zkontrolovat 30minutovou událost
25. 9. 22:00UTC-03:00 26. 9. 02:00UTC+01:00 Mimo pracovní dobu obou měst Zkontrolovat 30minutovou událost
25. 9. 23:00UTC-03:00 26. 9. 03:00UTC+01:00 Mimo pracovní dobu obou měst Zkontrolovat 30minutovou událost

Vaše týdenní schůzka na šest měsíců

Každý týden, den: pátek, čas: 09:00, město: Boa Vista do Tupim, od 25. 9. 2026.

Místní čas ve městě Boa Vista do Tupim zůstává pevný. Zvýrazněné řádky ukazují změnu času nebo dne ve městě Lisabon oproti předchozí platné schůzce. Neexistující časy se vynechávají. Tento náhled nevytváří ani neposílá pozvánky.

Zobrazit 26 týdenních termínů
Boa Vista do TupimLisabonCo očekávat
pá 25. 9. 2026 09:00UTC-03:00 pá 25. 9. 2026 13:00UTC+01:00 Začíná v pracovní době obou měst.
pá 2. 10. 2026 09:00UTC-03:00 pá 2. 10. 2026 13:00UTC+01:00 Začíná v pracovní době obou měst.
pá 9. 10. 2026 09:00UTC-03:00 pá 9. 10. 2026 13:00UTC+01:00 Začíná v pracovní době obou měst.
pá 16. 10. 2026 09:00UTC-03:00 pá 16. 10. 2026 13:00UTC+01:00 Začíná v pracovní době obou měst.
pá 23. 10. 2026 09:00UTC-03:00 pá 23. 10. 2026 13:00UTC+01:00 Začíná v pracovní době obou měst.
pá 30. 10. 2026 09:00UTC-03:00 pá 30. 10. 2026 12:00UTC+00:00 Místní čas schůzky se mění. Začíná v pracovní době obou měst.
pá 6. 11. 2026 09:00UTC-03:00 pá 6. 11. 2026 12:00UTC+00:00 Začíná v pracovní době obou měst.
pá 13. 11. 2026 09:00UTC-03:00 pá 13. 11. 2026 12:00UTC+00:00 Začíná v pracovní době obou měst.
pá 20. 11. 2026 09:00UTC-03:00 pá 20. 11. 2026 12:00UTC+00:00 Začíná v pracovní době obou měst.
pá 27. 11. 2026 09:00UTC-03:00 pá 27. 11. 2026 12:00UTC+00:00 Začíná v pracovní době obou měst.
pá 4. 12. 2026 09:00UTC-03:00 pá 4. 12. 2026 12:00UTC+00:00 Začíná v pracovní době obou měst.
pá 11. 12. 2026 09:00UTC-03:00 pá 11. 12. 2026 12:00UTC+00:00 Začíná v pracovní době obou měst.
pá 18. 12. 2026 09:00UTC-03:00 pá 18. 12. 2026 12:00UTC+00:00 Začíná v pracovní době obou měst.
pá 25. 12. 2026 09:00UTC-03:00 pá 25. 12. 2026 12:00UTC+00:00 Začíná v pracovní době obou měst.
pá 1. 1. 2027 09:00UTC-03:00 pá 1. 1. 2027 12:00UTC+00:00 Začíná v pracovní době obou měst.
pá 8. 1. 2027 09:00UTC-03:00 pá 8. 1. 2027 12:00UTC+00:00 Začíná v pracovní době obou měst.
pá 15. 1. 2027 09:00UTC-03:00 pá 15. 1. 2027 12:00UTC+00:00 Začíná v pracovní době obou měst.
pá 22. 1. 2027 09:00UTC-03:00 pá 22. 1. 2027 12:00UTC+00:00 Začíná v pracovní době obou měst.
pá 29. 1. 2027 09:00UTC-03:00 pá 29. 1. 2027 12:00UTC+00:00 Začíná v pracovní době obou měst.
pá 5. 2. 2027 09:00UTC-03:00 pá 5. 2. 2027 12:00UTC+00:00 Začíná v pracovní době obou měst.
pá 12. 2. 2027 09:00UTC-03:00 pá 12. 2. 2027 12:00UTC+00:00 Začíná v pracovní době obou měst.
pá 19. 2. 2027 09:00UTC-03:00 pá 19. 2. 2027 12:00UTC+00:00 Začíná v pracovní době obou měst.
pá 26. 2. 2027 09:00UTC-03:00 pá 26. 2. 2027 12:00UTC+00:00 Začíná v pracovní době obou měst.
pá 5. 3. 2027 09:00UTC-03:00 pá 5. 3. 2027 12:00UTC+00:00 Začíná v pracovní době obou měst.
pá 12. 3. 2027 09:00UTC-03:00 pá 12. 3. 2027 12:00UTC+00:00 Začíná v pracovní době obou měst.
pá 19. 3. 2027 09:00UTC-03:00 pá 19. 3. 2027 12:00UTC+00:00 Začíná v pracovní době obou měst.

Pravidla časových pásem se mohou změnit. Před schůzkou plán znovu zkontrolujte.

Nadcházející změny časového rozdílu

DatumCo se změníOd tohoto okamžiku
25. 10. 2026 Posun hodin zpět: Lisabon Město „Boa Vista do Tupim“ je pozadu (rozdíl: 3 hodiny) oproti „Lisabon“.
28. 3. 2027 Posun hodin dopředu: Lisabon Město „Boa Vista do Tupim“ je pozadu (rozdíl: 4 hodiny) oproti „Lisabon“.
Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás