Часова разлика между Coronel Suárez и Шанхай

В момента: Coronel Suárez е с 11 часа назад спрямо Шанхай, така че Шанхай е с 11 часа напред спрямо Coronel Suárez.

Coronel Suárez
09:01
чт, 24.09 · UTC-03:00
−11 ч
Шанхай
20:01
чт, 24.09 · UTC+08:00

Намерете удобен час

Сравнете конкретна дата и работните си часове, а после проверете седмична среща за следващите шест месеца.

Работно време в Coronel Suárez
Работно време в Шанхай

Край преди началния час означава нощна смяна. Дните от седмицата се отнасят до деня, в който започва смяната. Официалните празници не се отчитат.

Настройки на седмичната среща
Върнете към днешната дата

На 24.09.2026 г.: Coronel Suárez е с 11 часа назад спрямо Шанхай.

Най-добри часове за обаждане на 24.09.2026 г.

На тази дата няма съвпадение на работното време. Опитайте друга дата или променете работните часове на някой от градовете.

Час по час на 24.09.2026 г.

Показани са датите и отместванията спрямо UTC за двата града. Етикетите за работно време важат за началото на всеки интервал; вижте часовете за обаждане по-горе за пълното съвпадение.

Coronel SuárezШанхайРаботно времеКалендар
24.09 00:00UTC-03:00 24.09 11:00UTC+08:00 Извън работно време в единия град Преглед на 30-минутното събитие
24.09 01:00UTC-03:00 24.09 12:00UTC+08:00 Извън работно време в единия град Преглед на 30-минутното събитие
24.09 02:00UTC-03:00 24.09 13:00UTC+08:00 Извън работно време в единия град Преглед на 30-минутното събитие
24.09 03:00UTC-03:00 24.09 14:00UTC+08:00 Извън работно време в единия град Преглед на 30-минутното събитие
24.09 04:00UTC-03:00 24.09 15:00UTC+08:00 Извън работно време в единия град Преглед на 30-минутното събитие
24.09 05:00UTC-03:00 24.09 16:00UTC+08:00 Извън работно време в единия град Преглед на 30-минутното събитие
24.09 06:00UTC-03:00 24.09 17:00UTC+08:00 Извън работно време в единия град Преглед на 30-минутното събитие
24.09 07:00UTC-03:00 24.09 18:00UTC+08:00 Извън работно време и в двата града Преглед на 30-минутното събитие
24.09 08:00UTC-03:00 24.09 19:00UTC+08:00 Извън работно време и в двата града Преглед на 30-минутното събитие
24.09 09:00UTC-03:00 24.09 20:00UTC+08:00 Извън работно време в единия град Преглед на 30-минутното събитие
24.09 10:00UTC-03:00 24.09 21:00UTC+08:00 Извън работно време в единия град Преглед на 30-минутното събитие
24.09 11:00UTC-03:00 24.09 22:00UTC+08:00 Извън работно време в единия град Преглед на 30-минутното събитие
24.09 12:00UTC-03:00 24.09 23:00UTC+08:00 Извън работно време в единия град Преглед на 30-минутното събитие
24.09 13:00UTC-03:00 25.09 00:00UTC+08:00 Извън работно време в единия град Преглед на 30-минутното събитие
24.09 14:00UTC-03:00 25.09 01:00UTC+08:00 Извън работно време в единия град Преглед на 30-минутното събитие
24.09 15:00UTC-03:00 25.09 02:00UTC+08:00 Извън работно време в единия град Преглед на 30-минутното събитие
24.09 16:00UTC-03:00 25.09 03:00UTC+08:00 Извън работно време в единия град Преглед на 30-минутното събитие
24.09 17:00UTC-03:00 25.09 04:00UTC+08:00 Извън работно време в единия град Преглед на 30-минутното събитие
24.09 18:00UTC-03:00 25.09 05:00UTC+08:00 Извън работно време и в двата града Преглед на 30-минутното събитие
24.09 19:00UTC-03:00 25.09 06:00UTC+08:00 Извън работно време и в двата града Преглед на 30-минутното събитие
24.09 20:00UTC-03:00 25.09 07:00UTC+08:00 Извън работно време и в двата града Преглед на 30-минутното събитие
24.09 21:00UTC-03:00 25.09 08:00UTC+08:00 Извън работно време и в двата града Преглед на 30-минутното събитие
24.09 22:00UTC-03:00 25.09 09:00UTC+08:00 Извън работно време в единия град Преглед на 30-минутното събитие
24.09 23:00UTC-03:00 25.09 10:00UTC+08:00 Извън работно време в единия град Преглед на 30-минутното събитие

Седмичната ви среща за шест месеца

Всяка седмица, ден: четвъртък, в 09:00 в Coronel Suárez, от 24.09.2026 г..

Местният час остава фиксиран в Coronel Suárez. Оцветените редове показват кога часът или денят в Шанхай се променя спрямо предишната валидна среща. Несъществуващите часове се пропускат. Този преглед не създава и не изпраща покани.

Покажи 26 седмични дати
Coronel SuárezШанхайКакво да очаквате
чт, 24.09.2026 г. 09:00UTC-03:00 чт, 24.09.2026 г. 20:00UTC+08:00 Започва извън работното време на поне един град.
чт, 1.10.2026 г. 09:00UTC-03:00 чт, 1.10.2026 г. 20:00UTC+08:00 Започва извън работното време на поне един град.
чт, 8.10.2026 г. 09:00UTC-03:00 чт, 8.10.2026 г. 20:00UTC+08:00 Започва извън работното време на поне един град.
чт, 15.10.2026 г. 09:00UTC-03:00 чт, 15.10.2026 г. 20:00UTC+08:00 Започва извън работното време на поне един град.
чт, 22.10.2026 г. 09:00UTC-03:00 чт, 22.10.2026 г. 20:00UTC+08:00 Започва извън работното време на поне един град.
чт, 29.10.2026 г. 09:00UTC-03:00 чт, 29.10.2026 г. 20:00UTC+08:00 Започва извън работното време на поне един град.
чт, 5.11.2026 г. 09:00UTC-03:00 чт, 5.11.2026 г. 20:00UTC+08:00 Започва извън работното време на поне един град.
чт, 12.11.2026 г. 09:00UTC-03:00 чт, 12.11.2026 г. 20:00UTC+08:00 Започва извън работното време на поне един град.
чт, 19.11.2026 г. 09:00UTC-03:00 чт, 19.11.2026 г. 20:00UTC+08:00 Започва извън работното време на поне един град.
чт, 26.11.2026 г. 09:00UTC-03:00 чт, 26.11.2026 г. 20:00UTC+08:00 Започва извън работното време на поне един град.
чт, 3.12.2026 г. 09:00UTC-03:00 чт, 3.12.2026 г. 20:00UTC+08:00 Започва извън работното време на поне един град.
чт, 10.12.2026 г. 09:00UTC-03:00 чт, 10.12.2026 г. 20:00UTC+08:00 Започва извън работното време на поне един град.
чт, 17.12.2026 г. 09:00UTC-03:00 чт, 17.12.2026 г. 20:00UTC+08:00 Започва извън работното време на поне един град.
чт, 24.12.2026 г. 09:00UTC-03:00 чт, 24.12.2026 г. 20:00UTC+08:00 Започва извън работното време на поне един град.
чт, 31.12.2026 г. 09:00UTC-03:00 чт, 31.12.2026 г. 20:00UTC+08:00 Започва извън работното време на поне един град.
чт, 7.01.2027 г. 09:00UTC-03:00 чт, 7.01.2027 г. 20:00UTC+08:00 Започва извън работното време на поне един град.
чт, 14.01.2027 г. 09:00UTC-03:00 чт, 14.01.2027 г. 20:00UTC+08:00 Започва извън работното време на поне един град.
чт, 21.01.2027 г. 09:00UTC-03:00 чт, 21.01.2027 г. 20:00UTC+08:00 Започва извън работното време на поне един град.
чт, 28.01.2027 г. 09:00UTC-03:00 чт, 28.01.2027 г. 20:00UTC+08:00 Започва извън работното време на поне един град.
чт, 4.02.2027 г. 09:00UTC-03:00 чт, 4.02.2027 г. 20:00UTC+08:00 Започва извън работното време на поне един град.
чт, 11.02.2027 г. 09:00UTC-03:00 чт, 11.02.2027 г. 20:00UTC+08:00 Започва извън работното време на поне един град.
чт, 18.02.2027 г. 09:00UTC-03:00 чт, 18.02.2027 г. 20:00UTC+08:00 Започва извън работното време на поне един град.
чт, 25.02.2027 г. 09:00UTC-03:00 чт, 25.02.2027 г. 20:00UTC+08:00 Започва извън работното време на поне един град.
чт, 4.03.2027 г. 09:00UTC-03:00 чт, 4.03.2027 г. 20:00UTC+08:00 Започва извън работното време на поне един град.
чт, 11.03.2027 г. 09:00UTC-03:00 чт, 11.03.2027 г. 20:00UTC+08:00 Започва извън работното време на поне един град.
чт, 18.03.2027 г. 09:00UTC-03:00 чт, 18.03.2027 г. 20:00UTC+08:00 Започва извън работното време на поне един град.

Правилата за часовите зони може да се променят. Проверете графика отново преди срещата.

Предстоящи промени в часовата разлика

Нито един от двата града не сменя часа, затова разликата остава еднаква целогодишно.

Рекламирайте на това място Достигнете посетители, които проверяват часа в градове по света — свържете се с нас

Часови зони на тези градове