Villa del Prado 2da Sección

Pontos idő: Villa del Prado 2da Sección

22:31
szeptember 25., péntek · PDT, UTC-07:00
Az Ön ideje · az Ön időzónája
--:--
Villa del Prado 2da Sección: --
Fénykép

Villa del Prado 2da Sección, Baja California, Mexikó időzónája: America/Tijuana, jelenleg PDT (UTC-07:00). Az órákat ekkor állítják vissza: 2026. november 1.. A változás mértéke: 1 óra.

Hirdessen ezen a helyen Érje el a világ városainak idejét kereső látogatókat — lépjen kapcsolatba velünk

Villa del Prado 2da Sección is a city in Mexico, with a population of about 18,200. Its time shifts forward and back with the seasons under daylight saving rules.

Időzóna
UTC-eltolódás
UTC-07:00
Ország
🇲🇽 Mexikó
Népesség
18 226
Országhívószám
+52
Pénznem
MXN
Következő óraátállítás

Villa del Prado 2da Sección és más nagyvárosok

Dátum és idő módosítása
−12 óra+12 óra

    Időzónák összehasonlítása: a legjobb hívási időpont

    Az alábbi sáv a helyi időt mutatja; a kiemelés jelzi, mikor esik egybe minden város munkaideje. Ha baloldalt hozzáad vagy eltávolít egy várost, a sáv is frissül.

    0006121824
    megfelelő szűkös alvásidő
    Napkelte / napnyugta
    06:37 / 18:40
    A nappal hossza
    12 ó 3 p
    Hirdessen ezen a helyen Érje el a világ városainak idejét kereső látogatókat — lépjen kapcsolatba velünk

    Gyakori kérdések

    Mi Villa del Prado 2da Sección időzónája?
    Villa del Prado 2da Sección időzónája: America/Tijuana, jelenleg PDT (UTC-07:00).
    Van nyári időszámítás itt: Villa del Prado 2da Sección?
    Igen. Az órákat ekkor állítják vissza: 2026. november 1.. A változás mértéke: 1 óra.
    Hány órával jár előrébb vagy hátrébb Villa del Prado 2da Sección?
    Villa del Prado 2da Sección: 7 óra eltéréssel hátrébb jár ennél: UTC, 3 óra eltéréssel hátrébb jár ennél: New York, 8 óra eltéréssel hátrébb jár ennél: London és 16 óra eltéréssel hátrébb jár ennél: Tokió. Az Ön idejéhez képest: --.