Sant'Ana do Livramento

Pontos idő: Sant'Ana do Livramento

17:58
szeptember 25., péntek · -03, UTC-03:00
Az Ön ideje · az Ön időzónája
--:--
Sant'Ana do Livramento: --
Fénykép

Sant'Ana do Livramento, Rio Grande do Sul, Brazília időzónája: America/Sao_Paulo, jelenleg -03 (UTC-03:00). A következő 12 hónapban nincs tervezett óraátállítás.

Hirdessen ezen a helyen Érje el a világ városainak idejét kereső látogatókat — lépjen kapcsolatba velünk

Sant'Ana do Livramento is a city in Brazil, with a population of about 76,300. It keeps the same time year-round, with no daylight saving changes.

Időzóna
UTC-eltolódás
UTC-03:00
Ország
🇧🇷 Brazília
Népesség
76 321
Országhívószám
+55
Pénznem
BRL

Sant'Ana do Livramento és más nagyvárosok

Dátum és idő módosítása
−12 óra+12 óra

    Időzónák összehasonlítása: a legjobb hívási időpont

    Az alábbi sáv a helyi időt mutatja; a kiemelés jelzi, mikor esik egybe minden város munkaideje. Ha baloldalt hozzáad vagy eltávolít egy várost, a sáv is frissül.

    0006121824
    megfelelő szűkös alvásidő
    Napkelte / napnyugta
    06:26 / 18:41
    A nappal hossza
    12 ó 15 p
    Hirdessen ezen a helyen Érje el a világ városainak idejét kereső látogatókat — lépjen kapcsolatba velünk

    Gyakori kérdések

    Mi Sant'Ana do Livramento időzónája?
    Sant'Ana do Livramento időzónája: America/Sao_Paulo, jelenleg -03 (UTC-03:00).
    Van nyári időszámítás itt: Sant'Ana do Livramento?
    A következő egy évben nincs tervezett óraátállítás itt: Sant'Ana do Livramento.
    Hány órával jár előrébb vagy hátrébb Sant'Ana do Livramento?
    Sant'Ana do Livramento: 3 óra eltéréssel hátrébb jár ennél: UTC, 1 óra eltéréssel előrébb jár ennél: New York, 4 óra eltéréssel hátrébb jár ennél: London és 12 óra eltéréssel hátrébb jár ennél: Tokió. Az Ön idejéhez képest: --.