Saint-Benoît

Pontos idő: Saint-Benoît

05:57
szeptember 23., szerda · +04, UTC+04:00
Az Ön ideje · az Ön időzónája
--:--
Saint-Benoît: --
Fénykép

Saint-Benoît, Reunion, Réunion időzónája: Indian/Reunion, jelenleg +04 (UTC+04:00). A következő 12 hónapban nincs tervezett óraátállítás.

Hirdessen ezen a helyen Érje el a világ városainak idejét kereső látogatókat — lépjen kapcsolatba velünk

Saint-Benoît is a city in Reunion, home to around 37,000 people. Unlike many places, it does not observe daylight saving time.

🌤️
19°C Többnyire derült
Hőérzet 19° · Páratartalom 65% · Szél 5 km/h
Időzóna
UTC-eltolódás
UTC+04:00
Ország
🇷🇪 Réunion
Népesség
37 023
Országhívószám
+262
Pénznem
EUR

Saint-Benoît és más nagyvárosok

Dátum és idő módosítása
−12 óra+12 óra

    Időzónák összehasonlítása: a legjobb hívási időpont

    Az alábbi sáv a helyi időt mutatja; a kiemelés jelzi, mikor esik egybe minden város munkaideje. Ha baloldalt hozzáad vagy eltávolít egy várost, a sáv is frissül.

    0006121824
    megfelelő szűkös alvásidő
    Napkelte / napnyugta
    06:04 / 18:14
    A nappal hossza
    12 ó 10 p
    Hirdessen ezen a helyen Érje el a világ városainak idejét kereső látogatókat — lépjen kapcsolatba velünk

    Gyakori kérdések

    Mi Saint-Benoît időzónája?
    Saint-Benoît időzónája: Indian/Reunion, jelenleg +04 (UTC+04:00).
    Van nyári időszámítás itt: Saint-Benoît?
    A következő egy évben nincs tervezett óraátállítás itt: Saint-Benoît.
    Hány órával jár előrébb vagy hátrébb Saint-Benoît?
    Saint-Benoît: 4 óra eltéréssel előrébb jár ennél: UTC, 8 óra eltéréssel előrébb jár ennél: New York, 3 óra eltéréssel előrébb jár ennél: London és 5 óra eltéréssel hátrébb jár ennél: Tokió. Az Ön idejéhez képest: --.