Rolim de Moura do Guaporé

Pontos idő: Rolim de Moura do Guaporé

20:44
szeptember 25., péntek · -04, UTC-04:00
Az Ön ideje · az Ön időzónája
--:--
Rolim de Moura do Guaporé: --
Fénykép

Rolim de Moura do Guaporé, Rondônia, Brazília időzónája: America/Porto_Velho, jelenleg -04 (UTC-04:00). A következő 12 hónapban nincs tervezett óraátállítás.

Hirdessen ezen a helyen Érje el a világ városainak idejét kereső látogatókat — lépjen kapcsolatba velünk

Rolim de Moura do Guaporé is a city in Brazil, home to around 37,900 people. It keeps the same time year-round, with no daylight saving changes.

UTC-eltolódás
UTC-04:00
Ország
🇧🇷 Brazília
Népesség
37 949
Országhívószám
+55
Pénznem
BRL

Rolim de Moura do Guaporé és más nagyvárosok

Dátum és idő módosítása
−12 óra+12 óra

    Időzónák összehasonlítása: a legjobb hívási időpont

    Az alábbi sáv a helyi időt mutatja; a kiemelés jelzi, mikor esik egybe minden város munkaideje. Ha baloldalt hozzáad vagy eltávolít egy várost, a sáv is frissül.

    0006121824
    megfelelő szűkös alvásidő
    Napkelte / napnyugta
    05:54 / 18:06
    A nappal hossza
    12 ó 12 p
    Hirdessen ezen a helyen Érje el a világ városainak idejét kereső látogatókat — lépjen kapcsolatba velünk

    Gyakori kérdések

    Mi Rolim de Moura do Guaporé időzónája?
    Rolim de Moura do Guaporé időzónája: America/Porto_Velho, jelenleg -04 (UTC-04:00).
    Van nyári időszámítás itt: Rolim de Moura do Guaporé?
    A következő egy évben nincs tervezett óraátállítás itt: Rolim de Moura do Guaporé.
    Hány órával jár előrébb vagy hátrébb Rolim de Moura do Guaporé?
    Rolim de Moura do Guaporé: 4 óra eltéréssel hátrébb jár ennél: UTC, ideje megegyezik ezzel: New York, 5 óra eltéréssel hátrébb jár ennél: London és 13 óra eltéréssel hátrébb jár ennél: Tokió. Az Ön idejéhez képest: --.