Port-Vila

Pontos idő: Port-Vila

14:31
szeptember 24., csütörtök · +11, UTC+11:00
Az Ön ideje · az Ön időzónája
--:--
Port-Vila: --
Fénykép

Port-Vila, Shefa, Vanuatu időzónája: Pacific/Efate, jelenleg +11 (UTC+11:00). A következő 12 hónapban nincs tervezett óraátállítás.

Hirdessen ezen a helyen Érje el a világ városainak idejét kereső látogatókat — lépjen kapcsolatba velünk

Port-Vila is the capital of Vanuatu, with a population of about 35,900. Unlike many places, it does not observe daylight saving time.

🌦️
21°C Gyenge szitálás
Hőérzet 21° · Páratartalom 85% · Szél 28 km/h
Időzóna
UTC-eltolódás
UTC+11:00
Ország
🇻🇺 Vanuatu
Népesség
35 901
Országhívószám
+678
Pénznem
VUV

Port-Vila és más nagyvárosok

Dátum és idő módosítása
−12 óra+12 óra

    Időzónák összehasonlítása: a legjobb hívási időpont

    Az alábbi sáv a helyi időt mutatja; a kiemelés jelzi, mikor esik egybe minden város munkaideje. Ha baloldalt hozzáad vagy eltávolít egy várost, a sáv is frissül.

    0006121824
    megfelelő szűkös alvásidő
    Napkelte / napnyugta
    05:33 / 17:44
    A nappal hossza
    12 ó 10 p
    Hirdessen ezen a helyen Érje el a világ városainak idejét kereső látogatókat — lépjen kapcsolatba velünk

    Gyakori kérdések

    Mi Port-Vila időzónája?
    Port-Vila időzónája: Pacific/Efate, jelenleg +11 (UTC+11:00).
    Van nyári időszámítás itt: Port-Vila?
    A következő egy évben nincs tervezett óraátállítás itt: Port-Vila.
    Hány órával jár előrébb vagy hátrébb Port-Vila?
    Port-Vila: 11 óra eltéréssel előrébb jár ennél: UTC, 15 óra eltéréssel előrébb jár ennél: New York, 10 óra eltéréssel előrébb jár ennél: London és 2 óra eltéréssel előrébb jár ennél: Tokió. Az Ön idejéhez képest: --.