Pir Mahal

Pontos idő: Pir Mahal

21:36
szeptember 25., péntek · PKT, UTC+05:00
Az Ön ideje · az Ön időzónája
--:--
Pir Mahal: --
Fénykép

Pir Mahal, Punjab, Pakisztán időzónája: Asia/Karachi, jelenleg PKT (UTC+05:00). A következő 12 hónapban nincs tervezett óraátállítás.

Hirdessen ezen a helyen Érje el a világ városainak idejét kereső látogatókat — lépjen kapcsolatba velünk

Pir Mahal is a city in Pakistan, with a population of about 52,500. Unlike many places, it does not observe daylight saving time.

☀️
29°C Derült
Hőérzet 31° · Páratartalom 63% · Szél 10 km/h
Időzóna
UTC-eltolódás
UTC+05:00
Ország
🇵🇰 Pakisztán
Népesség
52 476
Országhívószám
+92
Pénznem
PKR

Pir Mahal és más nagyvárosok

Dátum és idő módosítása
−12 óra+12 óra

    Időzónák összehasonlítása: a legjobb hívási időpont

    Az alábbi sáv a helyi időt mutatja; a kiemelés jelzi, mikor esik egybe minden város munkaideje. Ha baloldalt hozzáad vagy eltávolít egy várost, a sáv is frissül.

    0006121824
    megfelelő szűkös alvásidő
    Napkelte / napnyugta
    05:59 / 18:04
    A nappal hossza
    12 ó 6 p
    Hirdessen ezen a helyen Érje el a világ városainak idejét kereső látogatókat — lépjen kapcsolatba velünk

    Gyakori kérdések

    Mi Pir Mahal időzónája?
    Pir Mahal időzónája: Asia/Karachi, jelenleg PKT (UTC+05:00).
    Van nyári időszámítás itt: Pir Mahal?
    A következő egy évben nincs tervezett óraátállítás itt: Pir Mahal.
    Hány órával jár előrébb vagy hátrébb Pir Mahal?
    Pir Mahal: 5 óra eltéréssel előrébb jár ennél: UTC, 9 óra eltéréssel előrébb jár ennél: New York, 4 óra eltéréssel előrébb jár ennél: London és 4 óra eltéréssel hátrébb jár ennél: Tokió. Az Ön idejéhez képest: --.