Pedro II

Pontos idő: Pedro II

01:54
szeptember 25., péntek · -03, UTC-03:00
Az Ön ideje · az Ön időzónája
--:--
Pedro II: --
Fénykép

Pedro II, Piauí, Brazília időzónája: America/Fortaleza, jelenleg -03 (UTC-03:00). A következő 12 hónapban nincs tervezett óraátállítás.

Hirdessen ezen a helyen Érje el a világ városainak idejét kereső látogatókat — lépjen kapcsolatba velünk

Pedro II is a city in Brazil, with a population of about 37,900. It keeps the same time year-round, with no daylight saving changes.

☀️
23°C Derült
Hőérzet 27° · Páratartalom 83% · Szél 6 km/h
Időzóna
UTC-eltolódás
UTC-03:00
Ország
🇧🇷 Brazília
Népesség
37 894
Országhívószám
+55
Pénznem
BRL

Pedro II és más nagyvárosok

Dátum és idő módosítása
−12 óra+12 óra

    Időzónák összehasonlítása: a legjobb hívási időpont

    Az alábbi sáv a helyi időt mutatja; a kiemelés jelzi, mikor esik egybe minden város munkaideje. Ha baloldalt hozzáad vagy eltávolít egy várost, a sáv is frissül.

    0006121824
    megfelelő szűkös alvásidő
    Napkelte / napnyugta
    05:32 / 17:42
    A nappal hossza
    12 ó 9 p
    Hirdessen ezen a helyen Érje el a világ városainak idejét kereső látogatókat — lépjen kapcsolatba velünk

    Gyakori kérdések

    Mi Pedro II időzónája?
    Pedro II időzónája: America/Fortaleza, jelenleg -03 (UTC-03:00).
    Van nyári időszámítás itt: Pedro II?
    A következő egy évben nincs tervezett óraátállítás itt: Pedro II.
    Hány órával jár előrébb vagy hátrébb Pedro II?
    Pedro II: 3 óra eltéréssel hátrébb jár ennél: UTC, 1 óra eltéréssel előrébb jár ennél: New York, 4 óra eltéréssel hátrébb jár ennél: London és 12 óra eltéréssel hátrébb jár ennél: Tokió. Az Ön idejéhez képest: --.