Pan’an

Pontos idő: Pan’an

18:55
szeptember 24., csütörtök · CST, UTC+08:00
Az Ön ideje · az Ön időzónája
--:--
Pan’an: --
Fénykép

Pan’an, Gansu, Kína időzónája: Asia/Shanghai, jelenleg CST (UTC+08:00). A következő 12 hónapban nincs tervezett óraátállítás.

Hirdessen ezen a helyen Érje el a világ városainak idejét kereső látogatókat — lépjen kapcsolatba velünk

Pan’an is a city in China, home to around 70,100 people. It keeps the same time year-round, with no daylight saving changes.

Időzóna
UTC-eltolódás
UTC+08:00
Ország
🇨🇳 Kína
Népesség
70 072
Országhívószám
+86
Pénznem
CNY

Pan’an és más nagyvárosok

Dátum és idő módosítása
−12 óra+12 óra

    Időzónák összehasonlítása: a legjobb hívási időpont

    Az alábbi sáv a helyi időt mutatja; a kiemelés jelzi, mikor esik egybe minden város munkaideje. Ha baloldalt hozzáad vagy eltávolít egy várost, a sáv is frissül.

    0006121824
    megfelelő szűkös alvásidő
    Napkelte / napnyugta
    06:47 / 18:55
    A nappal hossza
    12 ó 8 p
    Hirdessen ezen a helyen Érje el a világ városainak idejét kereső látogatókat — lépjen kapcsolatba velünk

    Gyakori kérdések

    Mi Pan’an időzónája?
    Pan’an időzónája: Asia/Shanghai, jelenleg CST (UTC+08:00).
    Van nyári időszámítás itt: Pan’an?
    A következő egy évben nincs tervezett óraátállítás itt: Pan’an.
    Hány órával jár előrébb vagy hátrébb Pan’an?
    Pan’an: 8 óra eltéréssel előrébb jár ennél: UTC, 12 óra eltéréssel előrébb jár ennél: New York, 7 óra eltéréssel előrébb jár ennél: London és 1 óra eltéréssel hátrébb jár ennél: Tokió. Az Ön idejéhez képest: --.

    Idő a közeli városokban