Ouro Branco

Pontos idő: Ouro Branco

16:10
szeptember 25., péntek · -03, UTC-03:00
Az Ön ideje · az Ön időzónája
--:--
Ouro Branco: --
Fénykép

Ouro Branco, Minas Gerais, Brazília időzónája: America/Sao_Paulo, jelenleg -03 (UTC-03:00). A következő 12 hónapban nincs tervezett óraátállítás.

Hirdessen ezen a helyen Érje el a világ városainak idejét kereső látogatókat — lépjen kapcsolatba velünk

Ouro Branco is a city in Brazil, home to around 38,700 people. It keeps the same time year-round, with no daylight saving changes.

Időzóna
UTC-eltolódás
UTC-03:00
Ország
🇧🇷 Brazília
Népesség
38 724
Országhívószám
+55
Pénznem
BRL

Ouro Branco és más nagyvárosok

Dátum és idő módosítása
−12 óra+12 óra

    Időzónák összehasonlítása: a legjobb hívási időpont

    Az alábbi sáv a helyi időt mutatja; a kiemelés jelzi, mikor esik egybe minden város munkaideje. Ha baloldalt hozzáad vagy eltávolít egy várost, a sáv is frissül.

    0006121824
    megfelelő szűkös alvásidő
    Napkelte / napnyugta
    05:40 / 17:52
    A nappal hossza
    12 ó 12 p
    Hirdessen ezen a helyen Érje el a világ városainak idejét kereső látogatókat — lépjen kapcsolatba velünk

    Gyakori kérdések

    Mi Ouro Branco időzónája?
    Ouro Branco időzónája: America/Sao_Paulo, jelenleg -03 (UTC-03:00).
    Van nyári időszámítás itt: Ouro Branco?
    A következő egy évben nincs tervezett óraátállítás itt: Ouro Branco.
    Hány órával jár előrébb vagy hátrébb Ouro Branco?
    Ouro Branco: 3 óra eltéréssel hátrébb jár ennél: UTC, 1 óra eltéréssel előrébb jár ennél: New York, 4 óra eltéréssel hátrébb jár ennél: London és 12 óra eltéréssel hátrébb jár ennél: Tokió. Az Ön idejéhez képest: --.