Marechal Cândido Rondon

Pontos idő: Marechal Cândido Rondon

23:55
szeptember 25., péntek · -03, UTC-03:00
Az Ön ideje · az Ön időzónája
--:--
Marechal Cândido Rondon: --
Fénykép

Marechal Cândido Rondon, Paraná, Brazília időzónája: America/Sao_Paulo, jelenleg -03 (UTC-03:00). A következő 12 hónapban nincs tervezett óraátállítás.

Hirdessen ezen a helyen Érje el a világ városainak idejét kereső látogatókat — lépjen kapcsolatba velünk

Marechal Cândido Rondon is a city in Brazil, home to around 53,500 people. Unlike many places, it does not observe daylight saving time.

☀️
23°C Derült
Hőérzet 24° · Páratartalom 71% · Szél 13 km/h
Időzóna
UTC-eltolódás
UTC-03:00
Ország
🇧🇷 Brazília
Népesség
53 495
Országhívószám
+55
Pénznem
BRL

Marechal Cândido Rondon és más nagyvárosok

Dátum és idő módosítása
−12 óra+12 óra

    Időzónák összehasonlítása: a legjobb hívási időpont

    Az alábbi sáv a helyi időt mutatja; a kiemelés jelzi, mikor esik egybe minden város munkaideje. Ha baloldalt hozzáad vagy eltávolít egy várost, a sáv is frissül.

    0006121824
    megfelelő szűkös alvásidő
    Napkelte / napnyugta
    06:20 / 18:34
    A nappal hossza
    12 ó 15 p
    Hirdessen ezen a helyen Érje el a világ városainak idejét kereső látogatókat — lépjen kapcsolatba velünk

    Gyakori kérdések

    Mi Marechal Cândido Rondon időzónája?
    Marechal Cândido Rondon időzónája: America/Sao_Paulo, jelenleg -03 (UTC-03:00).
    Van nyári időszámítás itt: Marechal Cândido Rondon?
    A következő egy évben nincs tervezett óraátállítás itt: Marechal Cândido Rondon.
    Hány órával jár előrébb vagy hátrébb Marechal Cândido Rondon?
    Marechal Cândido Rondon: 3 óra eltéréssel hátrébb jár ennél: UTC, 1 óra eltéréssel előrébb jár ennél: New York, 4 óra eltéréssel hátrébb jár ennél: London és 12 óra eltéréssel hátrébb jár ennél: Tokió. Az Ön idejéhez képest: --.