Kuri Dulal

Pontos idő: Kuri Dulal

08:36
szeptember 26., szombat · PKT, UTC+05:00
Az Ön ideje · az Ön időzónája
--:--
Kuri Dulal: --
Fénykép

Kuri Dulal, Punjab, Pakisztán időzónája: Asia/Karachi, jelenleg PKT (UTC+05:00). A következő 12 hónapban nincs tervezett óraátállítás.

Hirdessen ezen a helyen Érje el a világ városainak idejét kereső látogatókat — lépjen kapcsolatba velünk

Kuri Dulal is a city in Pakistan, with a population of about 22,000. Unlike many places, it does not observe daylight saving time.

Időzóna
UTC-eltolódás
UTC+05:00
Ország
🇵🇰 Pakisztán
Népesség
22 000
Országhívószám
+92
Pénznem
PKR

Kuri Dulal és más nagyvárosok

Dátum és idő módosítása
−12 óra+12 óra

    Időzónák összehasonlítása: a legjobb hívási időpont

    Az alábbi sáv a helyi időt mutatja; a kiemelés jelzi, mikor esik egybe minden város munkaideje. Ha baloldalt hozzáad vagy eltávolít egy várost, a sáv is frissül.

    0006121824
    megfelelő szűkös alvásidő
    Napkelte / napnyugta
    05:56 / 18:00
    A nappal hossza
    12 ó 4 p
    Hirdessen ezen a helyen Érje el a világ városainak idejét kereső látogatókat — lépjen kapcsolatba velünk

    Gyakori kérdések

    Mi Kuri Dulal időzónája?
    Kuri Dulal időzónája: Asia/Karachi, jelenleg PKT (UTC+05:00).
    Van nyári időszámítás itt: Kuri Dulal?
    A következő egy évben nincs tervezett óraátállítás itt: Kuri Dulal.
    Hány órával jár előrébb vagy hátrébb Kuri Dulal?
    Kuri Dulal: 5 óra eltéréssel előrébb jár ennél: UTC, 9 óra eltéréssel előrébb jár ennél: New York, 4 óra eltéréssel előrébb jár ennél: London és 4 óra eltéréssel hátrébb jár ennél: Tokió. Az Ön idejéhez képest: --.