Jalai Nur

Pontos idő: Jalai Nur

04:47
szeptember 26., szombat · CST, UTC+08:00
Az Ön ideje · az Ön időzónája
--:--
Jalai Nur: --
Fénykép

Jalai Nur, Inner Mongolia, Kína időzónája: Asia/Shanghai, jelenleg CST (UTC+08:00). A következő 12 hónapban nincs tervezett óraátállítás.

Hirdessen ezen a helyen Érje el a világ városainak idejét kereső látogatókat — lépjen kapcsolatba velünk

Jalai Nur is a city in China, home to around 107,800 people. It keeps the same time year-round, with no daylight saving changes.

Időzóna
UTC-eltolódás
UTC+08:00
Ország
🇨🇳 Kína
Népesség
107 828
Országhívószám
+86
Pénznem
CNY

Jalai Nur és más nagyvárosok

Dátum és idő módosítása
−12 óra+12 óra

    Időzónák összehasonlítása: a legjobb hívási időpont

    Az alábbi sáv a helyi időt mutatja; a kiemelés jelzi, mikor esik egybe minden város munkaideje. Ha baloldalt hozzáad vagy eltávolít egy várost, a sáv is frissül.

    0006121824
    megfelelő szűkös alvásidő
    Napkelte / napnyugta
    05:58 / 18:03
    A nappal hossza
    12 ó 6 p
    Hirdessen ezen a helyen Érje el a világ városainak idejét kereső látogatókat — lépjen kapcsolatba velünk

    Gyakori kérdések

    Mi Jalai Nur időzónája?
    Jalai Nur időzónája: Asia/Shanghai, jelenleg CST (UTC+08:00).
    Van nyári időszámítás itt: Jalai Nur?
    A következő egy évben nincs tervezett óraátállítás itt: Jalai Nur.
    Hány órával jár előrébb vagy hátrébb Jalai Nur?
    Jalai Nur: 8 óra eltéréssel előrébb jár ennél: UTC, 12 óra eltéréssel előrébb jár ennél: New York, 7 óra eltéréssel előrébb jár ennél: London és 1 óra eltéréssel hátrébb jár ennél: Tokió. Az Ön idejéhez képest: --.

    Idő a közeli városokban