Green Valley

Pontos idő: Green Valley

10:17
szeptember 22., kedd · MST, UTC-07:00
Az Ön ideje · az Ön időzónája
--:--
Green Valley: --
Fénykép

Green Valley, Arizona, Egyesült Államok időzónája: America/Phoenix, jelenleg MST (UTC-07:00). A következő 12 hónapban nincs tervezett óraátállítás.

Hirdessen ezen a helyen Érje el a világ városainak idejét kereső látogatókat — lépjen kapcsolatba velünk

Green Valley is a city in the United States, with a population of about 21,400. It keeps the same time year-round, with no daylight saving changes.

☁️
30°C Borult
Hőérzet 30° · Páratartalom 34% · Szél 2 km/h
Időzóna
UTC-eltolódás
UTC-07:00
Ország
🇺🇸 Egyesült Államok
Népesség
21 391
Országhívószám
+1
Pénznem
USD

Green Valley és más nagyvárosok

Dátum és idő módosítása
−12 óra+12 óra

    Időzónák összehasonlítása: a legjobb hívási időpont

    Az alábbi sáv a helyi időt mutatja; a kiemelés jelzi, mikor esik egybe minden város munkaideje. Ha baloldalt hozzáad vagy eltávolít egy várost, a sáv is frissül.

    0006121824
    megfelelő szűkös alvásidő
    Napkelte / napnyugta
    06:11 / 18:21
    A nappal hossza
    12 ó 11 p
    Hirdessen ezen a helyen Érje el a világ városainak idejét kereső látogatókat — lépjen kapcsolatba velünk

    Gyakori kérdések

    Mi Green Valley időzónája?
    Green Valley időzónája: America/Phoenix, jelenleg MST (UTC-07:00).
    Van nyári időszámítás itt: Green Valley?
    A következő egy évben nincs tervezett óraátállítás itt: Green Valley.
    Hány órával jár előrébb vagy hátrébb Green Valley?
    Green Valley: 7 óra eltéréssel hátrébb jár ennél: UTC, 3 óra eltéréssel hátrébb jár ennél: New York, 8 óra eltéréssel hátrébb jár ennél: London és 16 óra eltéréssel hátrébb jár ennél: Tokió. Az Ön idejéhez képest: --.

    Idő a közeli városokban