Đố Sơn

Pontos idő: Đố Sơn

11:43
szeptember 25., péntek · +07, UTC+07:00
Az Ön ideje · az Ön időzónája
--:--
Đố Sơn: --
Fénykép

Đố Sơn, Hai Phong, Vietnám időzónája: Asia/Ho_Chi_Minh, jelenleg +07 (UTC+07:00). A következő 12 hónapban nincs tervezett óraátállítás.

Hirdessen ezen a helyen Érje el a világ városainak idejét kereső látogatókat — lépjen kapcsolatba velünk

Đố Sơn is a city in Vietnam, with a population of about 51,400. It keeps the same time year-round, with no daylight saving changes.

🌦️
27°C Szitálás
Hőérzet 33° · Páratartalom 89% · Szél 6 km/h
Időzóna
UTC-eltolódás
UTC+07:00
Ország
🇻🇳 Vietnám
Népesség
51 417
Országhívószám
+84
Pénznem
VND

Đố Sơn és más nagyvárosok

Dátum és idő módosítása
−12 óra+12 óra

    Időzónák összehasonlítása: a legjobb hívási időpont

    Az alábbi sáv a helyi időt mutatja; a kiemelés jelzi, mikor esik egybe minden város munkaideje. Ha baloldalt hozzáad vagy eltávolít egy várost, a sáv is frissül.

    0006121824
    megfelelő szűkös alvásidő
    Napkelte / napnyugta
    05:41 / 17:48
    A nappal hossza
    12 ó 7 p
    Hirdessen ezen a helyen Érje el a világ városainak idejét kereső látogatókat — lépjen kapcsolatba velünk

    Gyakori kérdések

    Mi Đố Sơn időzónája?
    Đố Sơn időzónája: Asia/Ho_Chi_Minh, jelenleg +07 (UTC+07:00).
    Van nyári időszámítás itt: Đố Sơn?
    A következő egy évben nincs tervezett óraátállítás itt: Đố Sơn.
    Hány órával jár előrébb vagy hátrébb Đố Sơn?
    Đố Sơn: 7 óra eltéréssel előrébb jár ennél: UTC, 11 óra eltéréssel előrébb jár ennél: New York, 6 óra eltéréssel előrébb jár ennél: London és 2 óra eltéréssel hátrébb jár ennél: Tokió. Az Ön idejéhez képest: --.