Ban Xénô

Pontos idő: Ban Xénô

07:15
szeptember 24., csütörtök · +07, UTC+07:00
Az Ön ideje · az Ön időzónája
--:--
Ban Xénô: --
Fénykép

Ban Xénô, Savannakhet Province, Laosz időzónája: Asia/Vientiane, jelenleg +07 (UTC+07:00). A következő 12 hónapban nincs tervezett óraátállítás.

Hirdessen ezen a helyen Érje el a világ városainak idejét kereső látogatókat — lépjen kapcsolatba velünk

Ban Xénô is a city in Laos, home to around 25,100 people. It keeps the same time year-round, with no daylight saving changes.

☁️
25°C Borult
Hőérzet 28° · Páratartalom 90% · Szél 17 km/h
Időzóna
UTC-eltolódás
UTC+07:00
Ország
🇱🇦 Laosz
Népesség
25 135
Országhívószám
+856
Pénznem
LAK

Ban Xénô és más nagyvárosok

Dátum és idő módosítása
−12 óra+12 óra

    Időzónák összehasonlítása: a legjobb hívási időpont

    Az alábbi sáv a helyi időt mutatja; a kiemelés jelzi, mikor esik egybe minden város munkaideje. Ha baloldalt hozzáad vagy eltávolít egy várost, a sáv is frissül.

    0006121824
    megfelelő szűkös alvásidő
    Napkelte / napnyugta
    05:48 / 17:56
    A nappal hossza
    12 ó 8 p
    Hirdessen ezen a helyen Érje el a világ városainak idejét kereső látogatókat — lépjen kapcsolatba velünk

    Gyakori kérdések

    Mi Ban Xénô időzónája?
    Ban Xénô időzónája: Asia/Vientiane, jelenleg +07 (UTC+07:00).
    Van nyári időszámítás itt: Ban Xénô?
    A következő egy évben nincs tervezett óraátállítás itt: Ban Xénô.
    Hány órával jár előrébb vagy hátrébb Ban Xénô?
    Ban Xénô: 7 óra eltéréssel előrébb jár ennél: UTC, 11 óra eltéréssel előrébb jár ennél: New York, 6 óra eltéréssel előrébb jár ennél: London és 2 óra eltéréssel hátrébb jár ennél: Tokió. Az Ön idejéhez képest: --.

    Idő a közeli városokban