Baixa Grande

Pontos idő: Baixa Grande

23:37
szeptember 23., szerda · -03, UTC-03:00
Az Ön ideje · az Ön időzónája
--:--
Baixa Grande: --
Fénykép

Baixa Grande, Bahia, Brazília időzónája: America/Bahia, jelenleg -03 (UTC-03:00). A következő 12 hónapban nincs tervezett óraátállítás.

Hirdessen ezen a helyen Érje el a világ városainak idejét kereső látogatókat — lépjen kapcsolatba velünk

Baixa Grande is a city in Brazil, home to around 18,200 people. Unlike many places, it does not observe daylight saving time.

🌤️
23°C Többnyire derült
Hőérzet 25° · Páratartalom 77% · Szél 11 km/h
Időzóna
UTC-eltolódás
UTC-03:00
Ország
🇧🇷 Brazília
Népesség
18 220
Országhívószám
+55
Pénznem
BRL

Baixa Grande és más nagyvárosok

Dátum és idő módosítása
−12 óra+12 óra

    Időzónák összehasonlítása: a legjobb hívási időpont

    Az alábbi sáv a helyi időt mutatja; a kiemelés jelzi, mikor esik egybe minden város munkaideje. Ha baloldalt hozzáad vagy eltávolít egy várost, a sáv is frissül.

    0006121824
    megfelelő szűkös alvásidő
    Napkelte / napnyugta
    05:27 / 17:37
    A nappal hossza
    12 ó 10 p
    Hirdessen ezen a helyen Érje el a világ városainak idejét kereső látogatókat — lépjen kapcsolatba velünk

    Gyakori kérdések

    Mi Baixa Grande időzónája?
    Baixa Grande időzónája: America/Bahia, jelenleg -03 (UTC-03:00).
    Van nyári időszámítás itt: Baixa Grande?
    A következő egy évben nincs tervezett óraátállítás itt: Baixa Grande.
    Hány órával jár előrébb vagy hátrébb Baixa Grande?
    Baixa Grande: 3 óra eltéréssel hátrébb jár ennél: UTC, 1 óra eltéréssel előrébb jár ennél: New York, 4 óra eltéréssel hátrébb jár ennél: London és 12 óra eltéréssel hátrébb jár ennél: Tokió. Az Ön idejéhez képest: --.