Aldeias Altas

Pontos idő: Aldeias Altas

11:03
szeptember 25., péntek · -03, UTC-03:00
Az Ön ideje · az Ön időzónája
--:--
Aldeias Altas: --
Fénykép

Aldeias Altas, Maranhão, Brazília időzónája: America/Fortaleza, jelenleg -03 (UTC-03:00). A következő 12 hónapban nincs tervezett óraátállítás.

Hirdessen ezen a helyen Érje el a világ városainak idejét kereső látogatókat — lépjen kapcsolatba velünk

Aldeias Altas is a city in Brazil, with a population of about 23,300. It keeps the same time year-round, with no daylight saving changes.

Időzóna
UTC-eltolódás
UTC-03:00
Ország
🇧🇷 Brazília
Népesség
23 286
Országhívószám
+55
Pénznem
BRL

Aldeias Altas és más nagyvárosok

Dátum és idő módosítása
−12 óra+12 óra

    Időzónák összehasonlítása: a legjobb hívási időpont

    Az alábbi sáv a helyi időt mutatja; a kiemelés jelzi, mikor esik egybe minden város munkaideje. Ha baloldalt hozzáad vagy eltávolít egy várost, a sáv is frissül.

    0006121824
    megfelelő szűkös alvásidő
    Napkelte / napnyugta
    05:40 / 17:50
    A nappal hossza
    12 ó 9 p
    Hirdessen ezen a helyen Érje el a világ városainak idejét kereső látogatókat — lépjen kapcsolatba velünk

    Gyakori kérdések

    Mi Aldeias Altas időzónája?
    Aldeias Altas időzónája: America/Fortaleza, jelenleg -03 (UTC-03:00).
    Van nyári időszámítás itt: Aldeias Altas?
    A következő egy évben nincs tervezett óraátállítás itt: Aldeias Altas.
    Hány órával jár előrébb vagy hátrébb Aldeias Altas?
    Aldeias Altas: 3 óra eltéréssel hátrébb jár ennél: UTC, 1 óra eltéréssel előrébb jár ennél: New York, 4 óra eltéréssel hátrébb jár ennél: London és 12 óra eltéréssel hátrébb jár ennél: Tokió. Az Ön idejéhez képest: --.