Al Khābūrah

Pontos idő: Al Khābūrah

03:21
szeptember 26., szombat · +04, UTC+04:00
Az Ön ideje · az Ön időzónája
--:--
Al Khābūrah: --
Fénykép

Al Khābūrah, Al Batinah North, Omán időzónája: Asia/Muscat, jelenleg +04 (UTC+04:00). A következő 12 hónapban nincs tervezett óraátállítás.

Hirdessen ezen a helyen Érje el a világ városainak idejét kereső látogatókat — lépjen kapcsolatba velünk

Al Khābūrah is a city in Oman, home to around 50,200 people. Unlike many places, it does not observe daylight saving time.

Időzóna
UTC-eltolódás
UTC+04:00
Ország
🇴🇲 Omán
Népesség
50 223
Országhívószám
+968
Pénznem
OMR

Al Khābūrah és más nagyvárosok

Dátum és idő módosítása
−12 óra+12 óra

    Időzónák összehasonlítása: a legjobb hívási időpont

    Az alábbi sáv a helyi időt mutatja; a kiemelés jelzi, mikor esik egybe minden város munkaideje. Ha baloldalt hozzáad vagy eltávolít egy várost, a sáv is frissül.

    0006121824
    megfelelő szűkös alvásidő
    Napkelte / napnyugta
    06:00 / 18:06
    A nappal hossza
    12 ó 6 p
    Hirdessen ezen a helyen Érje el a világ városainak idejét kereső látogatókat — lépjen kapcsolatba velünk

    Gyakori kérdések

    Mi Al Khābūrah időzónája?
    Al Khābūrah időzónája: Asia/Muscat, jelenleg +04 (UTC+04:00).
    Van nyári időszámítás itt: Al Khābūrah?
    A következő egy évben nincs tervezett óraátállítás itt: Al Khābūrah.
    Hány órával jár előrébb vagy hátrébb Al Khābūrah?
    Al Khābūrah: 4 óra eltéréssel előrébb jár ennél: UTC, 8 óra eltéréssel előrébb jár ennél: New York, 3 óra eltéréssel előrébb jár ennél: London és 5 óra eltéréssel hátrébb jár ennél: Tokió. Az Ön idejéhez képest: --.

    Idő a közeli városokban