Yan Nawa

Aktuální čas: Yan Nawa

17:56
čtvrtek 24. září · +07, UTC+07:00
Váš čas · vaše pásmo
--:--
Yan Nawa: --
Fotografie

Časové pásmo pro město Yan Nawa, Bangkok, Thajsko: Asia/Bangkok, aktuálně +07 (UTC+07:00). V příštích 12 měsících nejsou plánovány žádné změny času.

Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

Yan Nawa is a city in Thailand, with a population of about 81,500. It keeps the same time year-round, with no daylight saving changes.

Časové pásmo
Posun vůči UTC
UTC+07:00
Země
🇹🇭 Thajsko
Počet obyvatel
81 521
Telefonní předvolba
+66
Měna
THB

Yan Nawa v porovnání s dalšími velkými městy

Posunout datum a čas
−12 h+12 h

    Porovnání časových pásem: nejlepší čas pro volání

    Pás níže odpovídá vašemu místnímu času. Zvýraznění ukazuje, kdy se překrývá pracovní doba ve všech městech. Po přidání nebo odebrání města vlevo se pás aktualizuje.

    0006121824
    vhodné omezené čas spánku
    Východ / západ slunce
    06:05 / 18:14
    Délka dne
    12 h 8 min
    Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

    Časté dotazy

    Jaké časové pásmo používá město Yan Nawa?
    Město Yan Nawa používá časové pásmo Asia/Bangkok, aktuálně +07 (UTC+07:00).
    Používá město Yan Nawa letní čas?
    Pro město Yan Nawa nejsou v příštím roce plánovány změny času.
    O kolik hodin je město Yan Nawa napřed nebo pozadu?
    Město Yan Nawa: napřed (rozdíl: 7 hodin) oproti „UTC“, napřed (rozdíl: 11 hodin) oproti „New York“, napřed (rozdíl: 6 hodin) oproti „Londýn“ a pozadu (rozdíl: 2 hodiny) oproti „Tokio“. Vzhledem k vašemu času: --.

    Čas v okolních městech