Wang Saphung

Aktuální čas: Wang Saphung

22:50
středa 23. září · +07, UTC+07:00
Váš čas · vaše pásmo
--:--
Wang Saphung: --
Fotografie

Časové pásmo pro město Wang Saphung, Loei, Thajsko: Asia/Bangkok, aktuálně +07 (UTC+07:00). V příštích 12 měsících nejsou plánovány žádné změny času.

Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

Wang Saphung is a city in Thailand, with a population of about 15,700. Unlike many places, it does not observe daylight saving time.

Časové pásmo
Posun vůči UTC
UTC+07:00
Země
🇹🇭 Thajsko
Počet obyvatel
15 747
Telefonní předvolba
+66
Měna
THB

Wang Saphung v porovnání s dalšími velkými městy

Posunout datum a čas
−12 h+12 h

    Porovnání časových pásem: nejlepší čas pro volání

    Pás níže odpovídá vašemu místnímu času. Zvýraznění ukazuje, kdy se překrývá pracovní doba ve všech městech. Po přidání nebo odebrání města vlevo se pás aktualizuje.

    0006121824
    vhodné omezené čas spánku
    Východ / západ slunce
    06:00 / 18:09
    Délka dne
    12 h 9 min
    Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

    Časté dotazy

    Jaké časové pásmo používá město Wang Saphung?
    Město Wang Saphung používá časové pásmo Asia/Bangkok, aktuálně +07 (UTC+07:00).
    Používá město Wang Saphung letní čas?
    Pro město Wang Saphung nejsou v příštím roce plánovány změny času.
    O kolik hodin je město Wang Saphung napřed nebo pozadu?
    Město Wang Saphung: napřed (rozdíl: 7 hodin) oproti „UTC“, napřed (rozdíl: 11 hodin) oproti „New York“, napřed (rozdíl: 6 hodin) oproti „Londýn“ a pozadu (rozdíl: 2 hodiny) oproti „Tokio“. Vzhledem k vašemu času: --.

    Čas v okolních městech