Wadgaon Kolhati

Aktuální čas: Wadgaon Kolhati

09:51
sobota 26. září · IST, UTC+05:30
Váš čas · vaše pásmo
--:--
Wadgaon Kolhati: --
Fotografie

Časové pásmo pro město Wadgaon Kolhati, Maharashtra, Indie: Asia/Kolkata, aktuálně IST (UTC+05:30). V příštích 12 měsících nejsou plánovány žádné změny času.

Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

Wadgaon Kolhati is a city in India, with a population of about 65,600. It keeps the same time year-round, with no daylight saving changes.

Časové pásmo
Posun vůči UTC
UTC+05:30
Země
🇮🇳 Indie
Počet obyvatel
65 620
Telefonní předvolba
+91
Měna
INR

Wadgaon Kolhati v porovnání s dalšími velkými městy

Posunout datum a čas
−12 h+12 h

    Porovnání časových pásem: nejlepší čas pro volání

    Pás níže odpovídá vašemu místnímu času. Zvýraznění ukazuje, kdy se překrývá pracovní doba ve všech městech. Po přidání nebo odebrání města vlevo se pás aktualizuje.

    0006121824
    vhodné omezené čas spánku
    Východ / západ slunce
    06:17 / 18:23
    Délka dne
    12 h 6 min
    Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

    Časté dotazy

    Jaké časové pásmo používá město Wadgaon Kolhati?
    Město Wadgaon Kolhati používá časové pásmo Asia/Kolkata, aktuálně IST (UTC+05:30).
    Používá město Wadgaon Kolhati letní čas?
    Pro město Wadgaon Kolhati nejsou v příštím roce plánovány změny času.
    O kolik hodin je město Wadgaon Kolhati napřed nebo pozadu?
    Město Wadgaon Kolhati: napřed (rozdíl: 5 hodin 30 minut) oproti „UTC“, napřed (rozdíl: 9 hodin 30 minut) oproti „New York“, napřed (rozdíl: 4 hodiny 30 minut) oproti „Londýn“ a pozadu (rozdíl: 3 hodiny 30 minut) oproti „Tokio“. Vzhledem k vašemu času: --.