Villa Nueva

Aktuální čas: Villa Nueva

11:52
středa 23. září · CST, UTC-06:00
Váš čas · vaše pásmo
--:--
Villa Nueva: --
Fotografie

Časové pásmo pro město Villa Nueva, Guatemala: America/Guatemala, aktuálně CST (UTC-06:00). V příštích 12 měsících nejsou plánovány žádné změny času.

Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

Villa Nueva is a city in Guatemala, with a population of about 618,400. It keeps the same time year-round, with no daylight saving changes.

Časové pásmo
Posun vůči UTC
UTC-06:00
Země
🇬🇹 Guatemala
Počet obyvatel
618 397
Telefonní předvolba
+502
Měna
GTQ

Villa Nueva v porovnání s dalšími velkými městy

Posunout datum a čas
−12 h+12 h

    Porovnání časových pásem: nejlepší čas pro volání

    Pás níže odpovídá vašemu místnímu času. Zvýraznění ukazuje, kdy se překrývá pracovní doba ve všech městech. Po přidání nebo odebrání města vlevo se pás aktualizuje.

    0006121824
    vhodné omezené čas spánku
    Východ / západ slunce
    05:50 / 17:58
    Délka dne
    12 h 8 min
    Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

    Časté dotazy

    Jaké časové pásmo používá město Villa Nueva?
    Město Villa Nueva používá časové pásmo America/Guatemala, aktuálně CST (UTC-06:00).
    Používá město Villa Nueva letní čas?
    Pro město Villa Nueva nejsou v příštím roce plánovány změny času.
    O kolik hodin je město Villa Nueva napřed nebo pozadu?
    Město Villa Nueva: pozadu (rozdíl: 6 hodin) oproti „UTC“, pozadu (rozdíl: 2 hodiny) oproti „New York“, pozadu (rozdíl: 7 hodin) oproti „Londýn“ a pozadu (rozdíl: 15 hodin) oproti „Tokio“. Vzhledem k vašemu času: --.

    Čas v okolních městech