Tanjong Malim

Aktuální čas: Tanjong Malim

13:36
čtvrtek 24. září · +08, UTC+08:00
Váš čas · vaše pásmo
--:--
Tanjong Malim: --
Fotografie

Časové pásmo pro město Tanjong Malim, Perak, Malajsie: Asia/Kuala_Lumpur, aktuálně +08 (UTC+08:00). V příštích 12 měsících nejsou plánovány žádné změny času.

Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

Tanjong Malim is a city in Malaysia, with a population of about 66,100. Unlike many places, it does not observe daylight saving time.

🌦️
29°C Mrholení
Pocitově 35° · Vlhkost 77 % · Vítr 5 km/h
Časové pásmo
Posun vůči UTC
UTC+08:00
Země
🇲🇾 Malajsie
Počet obyvatel
66 103
Telefonní předvolba
+60
Měna
MYR

Tanjong Malim v porovnání s dalšími velkými městy

Posunout datum a čas
−12 h+12 h

    Porovnání časových pásem: nejlepší čas pro volání

    Pás níže odpovídá vašemu místnímu času. Zvýraznění ukazuje, kdy se překrývá pracovní doba ve všech městech. Po přidání nebo odebrání města vlevo se pás aktualizuje.

    0006121824
    vhodné omezené čas spánku
    Východ / západ slunce
    07:01 / 19:10
    Délka dne
    12 h 9 min
    Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

    Časté dotazy

    Jaké časové pásmo používá město Tanjong Malim?
    Město Tanjong Malim používá časové pásmo Asia/Kuala_Lumpur, aktuálně +08 (UTC+08:00).
    Používá město Tanjong Malim letní čas?
    Pro město Tanjong Malim nejsou v příštím roce plánovány změny času.
    O kolik hodin je město Tanjong Malim napřed nebo pozadu?
    Město Tanjong Malim: napřed (rozdíl: 8 hodin) oproti „UTC“, napřed (rozdíl: 12 hodin) oproti „New York“, napřed (rozdíl: 7 hodin) oproti „Londýn“ a pozadu (rozdíl: 1 hodina) oproti „Tokio“. Vzhledem k vašemu času: --.

    Čas v okolních městech