Taman Universiti

Aktuální čas: Taman Universiti

14:18
sobota 26. září · +08, UTC+08:00
Váš čas · vaše pásmo
--:--
Taman Universiti: --
Fotografie

Časové pásmo pro město Taman Universiti, Johor, Malajsie: Asia/Kuala_Lumpur, aktuálně +08 (UTC+08:00). V příštích 12 měsících nejsou plánovány žádné změny času.

Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

Taman Universiti is a city in Malaysia, home to around 30,000 people. It keeps the same time year-round, with no daylight saving changes.

🌦️
30°C Slabé mrholení
Pocitově 36° · Vlhkost 71 % · Vítr 6 km/h
Časové pásmo
Posun vůči UTC
UTC+08:00
Země
🇲🇾 Malajsie
Počet obyvatel
30 000
Telefonní předvolba
+60
Měna
MYR

Taman Universiti v porovnání s dalšími velkými městy

Posunout datum a čas
−12 h+12 h

    Porovnání časových pásem: nejlepší čas pro volání

    Pás níže odpovídá vašemu místnímu času. Zvýraznění ukazuje, kdy se překrývá pracovní doba ve všech městech. Po přidání nebo odebrání města vlevo se pás aktualizuje.

    0006121824
    vhodné omezené čas spánku
    Východ / západ slunce
    06:52 / 19:01
    Délka dne
    12 h 9 min
    Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

    Časté dotazy

    Jaké časové pásmo používá město Taman Universiti?
    Město Taman Universiti používá časové pásmo Asia/Kuala_Lumpur, aktuálně +08 (UTC+08:00).
    Používá město Taman Universiti letní čas?
    Pro město Taman Universiti nejsou v příštím roce plánovány změny času.
    O kolik hodin je město Taman Universiti napřed nebo pozadu?
    Město Taman Universiti: napřed (rozdíl: 8 hodin) oproti „UTC“, napřed (rozdíl: 12 hodin) oproti „New York“, napřed (rozdíl: 7 hodin) oproti „Londýn“ a pozadu (rozdíl: 1 hodina) oproti „Tokio“. Vzhledem k vašemu času: --.

    Čas v okolních městech