Sofiivska Borschahivka

Aktuální čas: Sofiivska Borschahivka

05:55
sobota 26. září · EEST, UTC+03:00
Váš čas · vaše pásmo
--:--
Sofiivska Borschahivka: --
Fotografie

Časové pásmo pro město Sofiivska Borschahivka, Kyiv Oblast, Ukrajina: Europe/Kyiv, aktuálně EEST (UTC+03:00). Dne 25. října 2026 se hodiny posunou zpět. Velikost posunu: 1 hodina.

Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

Sofiivska Borschahivka is a city in Ukraine, home to around 25,900 people. Its time shifts forward and back with the seasons under daylight saving rules.

⛅
11°C Polojasno
Pocitově 10° · Vlhkost 80 % · Vítr 4 km/h
Časové pásmo
Posun vůči UTC
UTC+03:00
Země
🇺🇦 Ukrajina
Počet obyvatel
25 882
Telefonní předvolba
+380
Měna
UAH
Příští změna času

Sofiivska Borschahivka v porovnání s dalšími velkými městy

Posunout datum a čas
−12 h+12 h

    Porovnání časových pásem: nejlepší čas pro volání

    Pás níže odpovídá vašemu místnímu času. Zvýraznění ukazuje, kdy se překrývá pracovní doba ve všech městech. Po přidání nebo odebrání města vlevo se pás aktualizuje.

    0006121824
    vhodné omezené čas spánku
    Východ / západ slunce
    06:49 / 18:50
    Délka dne
    12 h 1 min
    Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

    Časté dotazy

    Jaké časové pásmo používá město Sofiivska Borschahivka?
    Město Sofiivska Borschahivka používá časové pásmo Europe/Kyiv, aktuálně EEST (UTC+03:00).
    Používá město Sofiivska Borschahivka letní čas?
    Ano. Dne 25. října 2026 se hodiny posunou zpět. Velikost posunu: 1 hodina.
    O kolik hodin je město Sofiivska Borschahivka napřed nebo pozadu?
    Město Sofiivska Borschahivka: napřed (rozdíl: 3 hodiny) oproti „UTC“, napřed (rozdíl: 7 hodin) oproti „New York“, napřed (rozdíl: 2 hodiny) oproti „Londýn“ a pozadu (rozdíl: 6 hodin) oproti „Tokio“. Vzhledem k vašemu času: --.

    Čas v okolních městech