Sete Lagoas

Aktuální čas: Sete Lagoas

03:23
středa 23. září · -03, UTC-03:00
Váš čas · vaše pásmo
--:--
Sete Lagoas: --
Fotografie

Časové pásmo pro město Sete Lagoas, Minas Gerais, Brazílie: America/Sao_Paulo, aktuálně -03 (UTC-03:00). V příštích 12 měsících nejsou plánovány žádné změny času.

Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

Sete Lagoas is a city in Brazil, home to around 238,900 people. Unlike many places, it does not observe daylight saving time.

20°C Polojasno
Pocitově 23° · Vlhkost 96 % · Vítr 2 km/h
Časové pásmo
Posun vůči UTC
UTC-03:00
Země
🇧🇷 Brazílie
Počet obyvatel
238 909
Telefonní předvolba
+55
Měna
BRL

Sete Lagoas v porovnání s dalšími velkými městy

Posunout datum a čas
−12 h+12 h

    Porovnání časových pásem: nejlepší čas pro volání

    Pás níže odpovídá vašemu místnímu času. Zvýraznění ukazuje, kdy se překrývá pracovní doba ve všech městech. Po přidání nebo odebrání města vlevo se pás aktualizuje.

    0006121824
    vhodné omezené čas spánku
    Východ / západ slunce
    05:44 / 17:54
    Délka dne
    12 h 10 min
    Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

    Časté dotazy

    Jaké časové pásmo používá město Sete Lagoas?
    Město Sete Lagoas používá časové pásmo America/Sao_Paulo, aktuálně -03 (UTC-03:00).
    Používá město Sete Lagoas letní čas?
    Pro město Sete Lagoas nejsou v příštím roce plánovány změny času.
    O kolik hodin je město Sete Lagoas napřed nebo pozadu?
    Město Sete Lagoas: pozadu (rozdíl: 3 hodiny) oproti „UTC“, napřed (rozdíl: 1 hodina) oproti „New York“, pozadu (rozdíl: 4 hodiny) oproti „Londýn“ a pozadu (rozdíl: 12 hodin) oproti „Tokio“. Vzhledem k vašemu času: --.