Schweizer-Reneke

Aktuální čas: Schweizer-Reneke

08:34
čtvrtek 24. září · SAST, UTC+02:00
Váš čas · vaše pásmo
--:--
Schweizer-Reneke: --
Fotografie

Časové pásmo pro město Schweizer-Reneke, North West, Jihoafrická republika: Africa/Johannesburg, aktuálně SAST (UTC+02:00). V příštích 12 měsících nejsou plánovány žádné změny času.

Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

Schweizer-Reneke is a city in South Africa, with a population of about 70,200. Unlike many places, it does not observe daylight saving time.

🌤️
19°C Převážně jasno
Pocitově 18° · Vlhkost 73 % · Vítr 10 km/h
Časové pásmo
Posun vůči UTC
UTC+02:00
Země
🇿🇦 Jihoafrická republika
Počet obyvatel
70 214
Telefonní předvolba
+27
Měna
ZAR

Schweizer-Reneke v porovnání s dalšími velkými městy

Posunout datum a čas
−12 h+12 h

    Porovnání časových pásem: nejlepší čas pro volání

    Pás níže odpovídá vašemu místnímu času. Zvýraznění ukazuje, kdy se překrývá pracovní doba ve všech městech. Po přidání nebo odebrání města vlevo se pás aktualizuje.

    0006121824
    vhodné omezené čas spánku
    Východ / západ slunce
    06:04 / 18:16
    Délka dne
    12 h 12 min
    Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

    Časté dotazy

    Jaké časové pásmo používá město Schweizer-Reneke?
    Město Schweizer-Reneke používá časové pásmo Africa/Johannesburg, aktuálně SAST (UTC+02:00).
    Používá město Schweizer-Reneke letní čas?
    Pro město Schweizer-Reneke nejsou v příštím roce plánovány změny času.
    O kolik hodin je město Schweizer-Reneke napřed nebo pozadu?
    Město Schweizer-Reneke: napřed (rozdíl: 2 hodiny) oproti „UTC“, napřed (rozdíl: 6 hodin) oproti „New York“, napřed (rozdíl: 1 hodina) oproti „Londýn“ a pozadu (rozdíl: 7 hodin) oproti „Tokio“. Vzhledem k vašemu času: --.

    Čas v okolních městech