São Tomé

Aktuální čas: São Tomé

23:01
úterý 22. září · GMT, UTC+00:00
Váš čas · vaše pásmo
--:--
São Tomé: --
Fotografie

Časové pásmo pro město São Tomé, São Tomé Island, Svatý Tomáš a Princův ostrov: Africa/Sao_Tome, aktuálně GMT (UTC+00:00). V příštích 12 měsících nejsou plánovány žádné změny času.

Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

São Tomé is the capital of Sao Tome and Principe, with a population of about 53,300. Unlike many places, it does not observe daylight saving time.

☁️
24°C Zataženo
Pocitově 29° · Vlhkost 94 % · Vítr 4 km/h
Časové pásmo
Posun vůči UTC
UTC+00:00
Země
🇸🇹 Svatý Tomáš a Princův ostrov
Počet obyvatel
53 300
Telefonní předvolba
+239
Měna
STN

São Tomé v porovnání s dalšími velkými městy

Posunout datum a čas
−12 h+12 h

    Porovnání časových pásem: nejlepší čas pro volání

    Pás níže odpovídá vašemu místnímu času. Zvýraznění ukazuje, kdy se překrývá pracovní doba ve všech městech. Po přidání nebo odebrání města vlevo se pás aktualizuje.

    0006121824
    vhodné omezené čas spánku
    Východ / západ slunce
    05:21 / 17:30
    Délka dne
    12 h 9 min
    Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

    Časté dotazy

    Jaké časové pásmo používá město São Tomé?
    Město São Tomé používá časové pásmo Africa/Sao_Tome, aktuálně GMT (UTC+00:00).
    Používá město São Tomé letní čas?
    Pro město São Tomé nejsou v příštím roce plánovány změny času.
    O kolik hodin je město São Tomé napřed nebo pozadu?
    Město São Tomé: ve stejném čase jako „UTC“, napřed (rozdíl: 4 hodiny) oproti „New York“, pozadu (rozdíl: 1 hodina) oproti „Londýn“ a pozadu (rozdíl: 9 hodin) oproti „Tokio“. Vzhledem k vašemu času: --.