Santa Cruz Xoxocotlán

Aktuální čas: Santa Cruz Xoxocotlán

19:36
pátek 25. září · CST, UTC-06:00
Váš čas · vaše pásmo
--:--
Santa Cruz Xoxocotlán: --
Fotografie

Časové pásmo pro město Santa Cruz Xoxocotlán, Oaxaca, Mexiko: America/Mexico_City, aktuálně CST (UTC-06:00). V příštích 12 měsících nejsou plánovány žádné změny času.

Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

Santa Cruz Xoxocotlán is a city in Mexico, home to around 67,100 people. It keeps the same time year-round, with no daylight saving changes.

🌤️
19°C Převážně jasno
Pocitově 21° · Vlhkost 93 % · Vítr 3 km/h
Časové pásmo
Posun vůči UTC
UTC-06:00
Země
🇲🇽 Mexiko
Počet obyvatel
67 086
Telefonní předvolba
+52
Měna
MXN

Santa Cruz Xoxocotlán v porovnání s dalšími velkými městy

Posunout datum a čas
−12 h+12 h

    Porovnání časových pásem: nejlepší čas pro volání

    Pás níže odpovídá vašemu místnímu času. Zvýraznění ukazuje, kdy se překrývá pracovní doba ve všech městech. Po přidání nebo odebrání města vlevo se pás aktualizuje.

    0006121824
    vhodné omezené čas spánku
    Východ / západ slunce
    06:15 / 18:20
    Délka dne
    12 h 6 min
    Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

    Časté dotazy

    Jaké časové pásmo používá město Santa Cruz Xoxocotlán?
    Město Santa Cruz Xoxocotlán používá časové pásmo America/Mexico_City, aktuálně CST (UTC-06:00).
    Používá město Santa Cruz Xoxocotlán letní čas?
    Pro město Santa Cruz Xoxocotlán nejsou v příštím roce plánovány změny času.
    O kolik hodin je město Santa Cruz Xoxocotlán napřed nebo pozadu?
    Město Santa Cruz Xoxocotlán: pozadu (rozdíl: 6 hodin) oproti „UTC“, pozadu (rozdíl: 2 hodiny) oproti „New York“, pozadu (rozdíl: 7 hodin) oproti „Londýn“ a pozadu (rozdíl: 15 hodin) oproti „Tokio“. Vzhledem k vašemu času: --.