Santa Barbara

Aktuální čas: Santa Barbara

17:41
pátek 25. září · PST, UTC+08:00
Váš čas · vaše pásmo
--:--
Santa Barbara: --
Fotografie

Časové pásmo pro město Santa Barbara, Ilocos, Filipíny: Asia/Manila, aktuálně PST (UTC+08:00). V příštích 12 měsících nejsou plánovány žádné změny času.

Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

Santa Barbara is a city in the Philippines, home to around 15,400 people. Unlike many places, it does not observe daylight saving time.

Časové pásmo
Posun vůči UTC
UTC+08:00
Země
🇵🇭 Filipíny
Počet obyvatel
15 445
Telefonní předvolba
+63
Měna
PHP

Santa Barbara v porovnání s dalšími velkými městy

Posunout datum a čas
−12 h+12 h

    Porovnání časových pásem: nejlepší čas pro volání

    Pás níže odpovídá vašemu místnímu času. Zvýraznění ukazuje, kdy se překrývá pracovní doba ve všech městech. Po přidání nebo odebrání města vlevo se pás aktualizuje.

    0006121824
    vhodné omezené čas spánku
    Východ / západ slunce
    05:46 / 17:53
    Délka dne
    12 h 7 min
    Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

    Časté dotazy

    Jaké časové pásmo používá město Santa Barbara?
    Město Santa Barbara používá časové pásmo Asia/Manila, aktuálně PST (UTC+08:00).
    Používá město Santa Barbara letní čas?
    Pro město Santa Barbara nejsou v příštím roce plánovány změny času.
    O kolik hodin je město Santa Barbara napřed nebo pozadu?
    Město Santa Barbara: napřed (rozdíl: 8 hodin) oproti „UTC“, napřed (rozdíl: 12 hodin) oproti „New York“, napřed (rozdíl: 7 hodin) oproti „Londýn“ a pozadu (rozdíl: 1 hodina) oproti „Tokio“. Vzhledem k vašemu času: --.

    Čas v okolních městech