Sant Carles de la Ràpita

Aktuální čas: Sant Carles de la Ràpita

02:44
sobota 26. září · CEST, UTC+02:00
Váš čas · vaše pásmo
--:--
Sant Carles de la Ràpita: --
Fotografie

Časové pásmo pro město Sant Carles de la Ràpita, Catalonia, Španělsko: Europe/Madrid, aktuálně CEST (UTC+02:00). Dne 25. října 2026 se hodiny posunou zpět. Velikost posunu: 1 hodina.

Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

Sant Carles de la Ràpita is a city in Spain, with a population of about 15,500. Local clocks move forward and back with daylight saving time each year.

Časové pásmo
Posun vůči UTC
UTC+02:00
Země
🇪🇸 Španělsko
Počet obyvatel
15 511
Telefonní předvolba
+34
Měna
EUR
Příští změna času

Sant Carles de la Ràpita v porovnání s dalšími velkými městy

Posunout datum a čas
−12 h+12 h

    Porovnání časových pásem: nejlepší čas pro volání

    Pás níže odpovídá vašemu místnímu času. Zvýraznění ukazuje, kdy se překrývá pracovní doba ve všech městech. Po přidání nebo odebrání města vlevo se pás aktualizuje.

    0006121824
    vhodné omezené čas spánku
    Východ / západ slunce
    07:47 / 19:50
    Délka dne
    12 h 2 min
    Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

    Časté dotazy

    Jaké časové pásmo používá město Sant Carles de la Ràpita?
    Město Sant Carles de la Ràpita používá časové pásmo Europe/Madrid, aktuálně CEST (UTC+02:00).
    Používá město Sant Carles de la Ràpita letní čas?
    Ano. Dne 25. října 2026 se hodiny posunou zpět. Velikost posunu: 1 hodina.
    O kolik hodin je město Sant Carles de la Ràpita napřed nebo pozadu?
    Město Sant Carles de la Ràpita: napřed (rozdíl: 2 hodiny) oproti „UTC“, napřed (rozdíl: 6 hodin) oproti „New York“, napřed (rozdíl: 1 hodina) oproti „Londýn“ a pozadu (rozdíl: 7 hodin) oproti „Tokio“. Vzhledem k vašemu času: --.

    Čas v okolních městech