San José de Colinas

Aktuální čas: San José de Colinas

20:54
pátek 25. září · CST, UTC-06:00
Váš čas · vaše pásmo
--:--
San José de Colinas: --
Fotografie

Časové pásmo pro město San José de Colinas, Santa Bárbara Department, Honduras: America/Tegucigalpa, aktuálně CST (UTC-06:00). V příštích 12 měsících nejsou plánovány žádné změny času.

Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

San José de Colinas is a city in Honduras, home to around 18,800 people. Unlike many places, it does not observe daylight saving time.

☁️
25°C Zataženo
Pocitově 29° · Vlhkost 86 % · Vítr 3 km/h
Časové pásmo
Posun vůči UTC
UTC-06:00
Země
🇭🇳 Honduras
Počet obyvatel
18 791
Telefonní předvolba
+504
Měna
HNL

San José de Colinas v porovnání s dalšími velkými městy

Posunout datum a čas
−12 h+12 h

    Porovnání časových pásem: nejlepší čas pro volání

    Pás níže odpovídá vašemu místnímu času. Zvýraznění ukazuje, kdy se překrývá pracovní doba ve všech městech. Po přidání nebo odebrání města vlevo se pás aktualizuje.

    0006121824
    vhodné omezené čas spánku
    Východ / západ slunce
    05:41 / 17:47
    Délka dne
    12 h 6 min
    Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

    Časté dotazy

    Jaké časové pásmo používá město San José de Colinas?
    Město San José de Colinas používá časové pásmo America/Tegucigalpa, aktuálně CST (UTC-06:00).
    Používá město San José de Colinas letní čas?
    Pro město San José de Colinas nejsou v příštím roce plánovány změny času.
    O kolik hodin je město San José de Colinas napřed nebo pozadu?
    Město San José de Colinas: pozadu (rozdíl: 6 hodin) oproti „UTC“, pozadu (rozdíl: 2 hodiny) oproti „New York“, pozadu (rozdíl: 7 hodin) oproti „Londýn“ a pozadu (rozdíl: 15 hodin) oproti „Tokio“. Vzhledem k vašemu času: --.