Risalpur Cantonment

Aktuální čas: Risalpur Cantonment

05:03
sobota 26. září · PKT, UTC+05:00
Váš čas · vaše pásmo
--:--
Risalpur Cantonment: --
Fotografie

Časové pásmo pro město Risalpur Cantonment, Khyber Pakhtunkhwa, Pákistán: Asia/Karachi, aktuálně PKT (UTC+05:00). V příštích 12 měsících nejsou plánovány žádné změny času.

Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

Risalpur Cantonment is a city in Pakistan, home to around 36,100 people. It keeps the same time year-round, with no daylight saving changes.

☀️
21°C Jasno
Pocitově 24° · Vlhkost 89 % · Vítr 1 km/h
Časové pásmo
Posun vůči UTC
UTC+05:00
Země
🇵🇰 Pákistán
Počet obyvatel
36 074
Telefonní předvolba
+92
Měna
PKR

Risalpur Cantonment v porovnání s dalšími velkými městy

Posunout datum a čas
−12 h+12 h

    Porovnání časových pásem: nejlepší čas pro volání

    Pás níže odpovídá vašemu místnímu času. Zvýraznění ukazuje, kdy se překrývá pracovní doba ve všech městech. Po přidání nebo odebrání města vlevo se pás aktualizuje.

    0006121824
    vhodné omezené čas spánku
    Východ / západ slunce
    06:01 / 18:05
    Délka dne
    12 h 4 min
    Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

    Časté dotazy

    Jaké časové pásmo používá město Risalpur Cantonment?
    Město Risalpur Cantonment používá časové pásmo Asia/Karachi, aktuálně PKT (UTC+05:00).
    Používá město Risalpur Cantonment letní čas?
    Pro město Risalpur Cantonment nejsou v příštím roce plánovány změny času.
    O kolik hodin je město Risalpur Cantonment napřed nebo pozadu?
    Město Risalpur Cantonment: napřed (rozdíl: 5 hodin) oproti „UTC“, napřed (rozdíl: 9 hodin) oproti „New York“, napřed (rozdíl: 4 hodiny) oproti „Londýn“ a pozadu (rozdíl: 4 hodiny) oproti „Tokio“. Vzhledem k vašemu času: --.