Rampura Phul

Aktuální čas: Rampura Phul

04:08
čtvrtek 24. září · IST, UTC+05:30
Váš čas · vaše pásmo
--:--
Rampura Phul: --
Fotografie

Časové pásmo pro město Rampura Phul, Punjab, Indie: Asia/Kolkata, aktuálně IST (UTC+05:30). V příštích 12 měsících nejsou plánovány žádné změny času.

Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

Rampura Phul is a city in India, home to around 51,000 people. It keeps the same time year-round, with no daylight saving changes.

Časové pásmo
Posun vůči UTC
UTC+05:30
Země
🇮🇳 Indie
Počet obyvatel
51 023
Telefonní předvolba
+91
Měna
INR

Rampura Phul v porovnání s dalšími velkými městy

Posunout datum a čas
−12 h+12 h

    Porovnání časových pásem: nejlepší čas pro volání

    Pás níže odpovídá vašemu místnímu času. Zvýraznění ukazuje, kdy se překrývá pracovní doba ve všech městech. Po přidání nebo odebrání města vlevo se pás aktualizuje.

    0006121824
    vhodné omezené čas spánku
    Východ / západ slunce
    06:16 / 18:26
    Délka dne
    12 h 10 min
    Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

    Časté dotazy

    Jaké časové pásmo používá město Rampura Phul?
    Město Rampura Phul používá časové pásmo Asia/Kolkata, aktuálně IST (UTC+05:30).
    Používá město Rampura Phul letní čas?
    Pro město Rampura Phul nejsou v příštím roce plánovány změny času.
    O kolik hodin je město Rampura Phul napřed nebo pozadu?
    Město Rampura Phul: napřed (rozdíl: 5 hodin 30 minut) oproti „UTC“, napřed (rozdíl: 9 hodin 30 minut) oproti „New York“, napřed (rozdíl: 4 hodiny 30 minut) oproti „Londýn“ a pozadu (rozdíl: 3 hodiny 30 minut) oproti „Tokio“. Vzhledem k vašemu času: --.