Prince George

Aktuální čas: Prince George

09:11
čtvrtek 24. září · PDT, UTC-07:00
Váš čas · vaše pásmo
--:--
Prince George: --
Fotografie

Časové pásmo pro město Prince George, British Columbia, Kanada: America/Vancouver, aktuálně PDT (UTC-07:00). Dne 1. listopadu 2026 se hodiny posunou zpět. Velikost posunu: 1 hodina.

Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

Prince George is a city in Canada, with a population of about 78,900. Its time shifts forward and back with the seasons under daylight saving rules.

Časové pásmo
Posun vůči UTC
UTC-07:00
Země
🇨🇦 Kanada
Počet obyvatel
78 943
Telefonní předvolba
+1
Měna
CAD
Příští změna času

Prince George v porovnání s dalšími velkými městy

Posunout datum a čas
−12 h+12 h

    Porovnání časových pásem: nejlepší čas pro volání

    Pás níže odpovídá vašemu místnímu času. Zvýraznění ukazuje, kdy se překrývá pracovní doba ve všech městech. Po přidání nebo odebrání města vlevo se pás aktualizuje.

    0006121824
    vhodné omezené čas spánku
    Východ / západ slunce
    06:59 / 19:06
    Délka dne
    12 h 7 min
    Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

    Časté dotazy

    Jaké časové pásmo používá město Prince George?
    Město Prince George používá časové pásmo America/Vancouver, aktuálně PDT (UTC-07:00).
    Používá město Prince George letní čas?
    Ano. Dne 1. listopadu 2026 se hodiny posunou zpět. Velikost posunu: 1 hodina.
    O kolik hodin je město Prince George napřed nebo pozadu?
    Město Prince George: pozadu (rozdíl: 7 hodin) oproti „UTC“, pozadu (rozdíl: 3 hodiny) oproti „New York“, pozadu (rozdíl: 8 hodin) oproti „Londýn“ a pozadu (rozdíl: 16 hodin) oproti „Tokio“. Vzhledem k vašemu času: --.

    Čas v okolních městech