Otan Ayegbaju

Aktuální čas: Otan Ayegbaju

06:21
čtvrtek 24. září · WAT, UTC+01:00
Váš čas · vaše pásmo
--:--
Otan Ayegbaju: --
Fotografie

Časové pásmo pro město Otan Ayegbaju, Osun State, Nigérie: Africa/Lagos, aktuálně WAT (UTC+01:00). V příštích 12 měsících nejsou plánovány žádné změny času.

Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

Otan Ayegbaju is a city in Nigeria, home to around 37,800 people. It keeps the same time year-round, with no daylight saving changes.

☁️
22°C Zataženo
Pocitově 25° · Vlhkost 99 % · Vítr 9 km/h
Časové pásmo
Posun vůči UTC
UTC+01:00
Země
🇳🇬 Nigérie
Počet obyvatel
37 783
Telefonní předvolba
+234
Měna
NGN

Otan Ayegbaju v porovnání s dalšími velkými městy

Posunout datum a čas
−12 h+12 h

    Porovnání časových pásem: nejlepší čas pro volání

    Pás níže odpovídá vašemu místnímu času. Zvýraznění ukazuje, kdy se překrývá pracovní doba ve všech městech. Po přidání nebo odebrání města vlevo se pás aktualizuje.

    0006121824
    vhodné omezené čas spánku
    Východ / západ slunce
    06:28 / 18:36
    Délka dne
    12 h 8 min
    Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

    Časté dotazy

    Jaké časové pásmo používá město Otan Ayegbaju?
    Město Otan Ayegbaju používá časové pásmo Africa/Lagos, aktuálně WAT (UTC+01:00).
    Používá město Otan Ayegbaju letní čas?
    Pro město Otan Ayegbaju nejsou v příštím roce plánovány změny času.
    O kolik hodin je město Otan Ayegbaju napřed nebo pozadu?
    Město Otan Ayegbaju: napřed (rozdíl: 1 hodina) oproti „UTC“, napřed (rozdíl: 5 hodin) oproti „New York“, ve stejném čase jako „Londýn“ a pozadu (rozdíl: 8 hodin) oproti „Tokio“. Vzhledem k vašemu času: --.

    Čas v okolních městech