Oak Bay

Aktuální čas: Oak Bay

07:05
čtvrtek 24. září · PDT, UTC-07:00
Váš čas · vaše pásmo
--:--
Oak Bay: --
Fotografie

Časové pásmo pro město Oak Bay, British Columbia, Kanada: America/Vancouver, aktuálně PDT (UTC-07:00). Dne 1. listopadu 2026 se hodiny posunou zpět. Velikost posunu: 1 hodina.

Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

Oak Bay is a city in Canada, with a population of about 18,000. Its time shifts forward and back with the seasons under daylight saving rules.

Časové pásmo
Posun vůči UTC
UTC-07:00
Země
🇨🇦 Kanada
Počet obyvatel
18 015
Telefonní předvolba
+1
Měna
CAD
Příští změna času

Oak Bay v porovnání s dalšími velkými městy

Posunout datum a čas
−12 h+12 h

    Porovnání časových pásem: nejlepší čas pro volání

    Pás níže odpovídá vašemu místnímu času. Zvýraznění ukazuje, kdy se překrývá pracovní doba ve všech městech. Po přidání nebo odebrání města vlevo se pás aktualizuje.

    0006121824
    vhodné omezené čas spánku
    Východ / západ slunce
    07:01 / 19:08
    Délka dne
    12 h 7 min
    Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

    Časté dotazy

    Jaké časové pásmo používá město Oak Bay?
    Město Oak Bay používá časové pásmo America/Vancouver, aktuálně PDT (UTC-07:00).
    Používá město Oak Bay letní čas?
    Ano. Dne 1. listopadu 2026 se hodiny posunou zpět. Velikost posunu: 1 hodina.
    O kolik hodin je město Oak Bay napřed nebo pozadu?
    Město Oak Bay: pozadu (rozdíl: 7 hodin) oproti „UTC“, pozadu (rozdíl: 3 hodiny) oproti „New York“, pozadu (rozdíl: 8 hodin) oproti „Londýn“ a pozadu (rozdíl: 16 hodin) oproti „Tokio“. Vzhledem k vašemu času: --.

    Čas v okolních městech