Novi Beograd

Aktuální čas: Novi Beograd

01:01
středa 23. září · CEST, UTC+02:00
Váš čas · vaše pásmo
--:--
Novi Beograd: --
Fotografie

Časové pásmo pro město Novi Beograd, Central Serbia, Srbsko: Europe/Belgrade, aktuálně CEST (UTC+02:00). Dne 25. října 2026 se hodiny posunou zpět. Velikost posunu: 1 hodina.

Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

Novi Beograd is a city in Serbia, with a population of about 209,800. Its time shifts forward and back with the seasons under daylight saving rules.

☀️
15°C Jasno
Pocitově 12° · Vlhkost 59 % · Vítr 16 km/h
Časové pásmo
Posun vůči UTC
UTC+02:00
Země
🇷🇸 Srbsko
Počet obyvatel
209 763
Telefonní předvolba
+381
Měna
RSD
Příští změna času

Novi Beograd v porovnání s dalšími velkými městy

Posunout datum a čas
−12 h+12 h

    Porovnání časových pásem: nejlepší čas pro volání

    Pás níže odpovídá vašemu místnímu času. Zvýraznění ukazuje, kdy se překrývá pracovní doba ve všech městech. Po přidání nebo odebrání města vlevo se pás aktualizuje.

    0006121824
    vhodné omezené čas spánku
    Východ / západ slunce
    06:23 / 18:38
    Délka dne
    12 h 14 min
    Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

    Časté dotazy

    Jaké časové pásmo používá město Novi Beograd?
    Město Novi Beograd používá časové pásmo Europe/Belgrade, aktuálně CEST (UTC+02:00).
    Používá město Novi Beograd letní čas?
    Ano. Dne 25. října 2026 se hodiny posunou zpět. Velikost posunu: 1 hodina.
    O kolik hodin je město Novi Beograd napřed nebo pozadu?
    Město Novi Beograd: napřed (rozdíl: 2 hodiny) oproti „UTC“, napřed (rozdíl: 6 hodin) oproti „New York“, napřed (rozdíl: 1 hodina) oproti „Londýn“ a pozadu (rozdíl: 7 hodin) oproti „Tokio“. Vzhledem k vašemu času: --.

    Čas v okolních městech