Madīnat ‘Īsá

Aktuální čas: Madīnat ‘Īsá

10:47
čtvrtek 24. září · +03, UTC+03:00
Váš čas · vaše pásmo
--:--
Madīnat ‘Īsá: --
Fotografie

Časové pásmo pro město Madīnat ‘Īsá, Southern Governorate, Bahrajn: Asia/Bahrain, aktuálně +03 (UTC+03:00). V příštích 12 měsících nejsou plánovány žádné změny času.

Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

Madīnat ‘Īsá is a city in Bahrain, with a population of about 38,100. Unlike many places, it does not observe daylight saving time.

☀️
38°C Jasno
Pocitově 43° · Vlhkost 40 % · Vítr 5 km/h
Časové pásmo
Posun vůči UTC
UTC+03:00
Země
🇧🇭 Bahrajn
Počet obyvatel
38 090
Telefonní předvolba
+973
Měna
BHD

Madīnat ‘Īsá v porovnání s dalšími velkými městy

Posunout datum a čas
−12 h+12 h

    Porovnání časových pásem: nejlepší čas pro volání

    Pás níže odpovídá vašemu místnímu času. Zvýraznění ukazuje, kdy se překrývá pracovní doba ve všech městech. Po přidání nebo odebrání města vlevo se pás aktualizuje.

    0006121824
    vhodné omezené čas spánku
    Východ / západ slunce
    05:26 / 17:33
    Délka dne
    12 h 8 min
    Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

    Časté dotazy

    Jaké časové pásmo používá město Madīnat ‘Īsá?
    Město Madīnat ‘Īsá používá časové pásmo Asia/Bahrain, aktuálně +03 (UTC+03:00).
    Používá město Madīnat ‘Īsá letní čas?
    Pro město Madīnat ‘Īsá nejsou v příštím roce plánovány změny času.
    O kolik hodin je město Madīnat ‘Īsá napřed nebo pozadu?
    Město Madīnat ‘Īsá: napřed (rozdíl: 3 hodiny) oproti „UTC“, napřed (rozdíl: 7 hodin) oproti „New York“, napřed (rozdíl: 2 hodiny) oproti „Londýn“ a pozadu (rozdíl: 6 hodin) oproti „Tokio“. Vzhledem k vašemu času: --.

    Čas v okolních městech