Lashkar Gāh

Aktuální čas: Lashkar Gāh

13:07
středa 23. září · +0430, UTC+04:30
Váš čas · vaše pásmo
--:--
Lashkar Gāh: --
Fotografie

Časové pásmo pro město Lashkar Gāh, Helmand, Afghánistán: Asia/Kabul, aktuálně +0430 (UTC+04:30). V příštích 12 měsících nejsou plánovány žádné změny času.

Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

Lashkar Gāh is a city in Afghanistan, with a population of about 43,900. Unlike many places, it does not observe daylight saving time.

Časové pásmo
Posun vůči UTC
UTC+04:30
Země
🇦🇫 Afghánistán
Počet obyvatel
43 934
Telefonní předvolba
+93
Měna
AFN

Lashkar Gāh v porovnání s dalšími velkými městy

Posunout datum a čas
−12 h+12 h

    Porovnání časových pásem: nejlepší čas pro volání

    Pás níže odpovídá vašemu místnímu času. Zvýraznění ukazuje, kdy se překrývá pracovní doba ve všech městech. Po přidání nebo odebrání města vlevo se pás aktualizuje.

    0006121824
    vhodné omezené čas spánku
    Východ / západ slunce
    06:00 / 18:09
    Délka dne
    12 h 10 min
    Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

    Časté dotazy

    Jaké časové pásmo používá město Lashkar Gāh?
    Město Lashkar Gāh používá časové pásmo Asia/Kabul, aktuálně +0430 (UTC+04:30).
    Používá město Lashkar Gāh letní čas?
    Pro město Lashkar Gāh nejsou v příštím roce plánovány změny času.
    O kolik hodin je město Lashkar Gāh napřed nebo pozadu?
    Město Lashkar Gāh: napřed (rozdíl: 4 hodiny 30 minut) oproti „UTC“, napřed (rozdíl: 8 hodin 30 minut) oproti „New York“, napřed (rozdíl: 3 hodiny 30 minut) oproti „Londýn“ a pozadu (rozdíl: 4 hodiny 30 minut) oproti „Tokio“. Vzhledem k vašemu času: --.

    Čas v okolních městech