Laranjeiras do Sul

Aktuální čas: Laranjeiras do Sul

12:52
pátek 25. září · -03, UTC-03:00
Váš čas · vaše pásmo
--:--
Laranjeiras do Sul: --
Fotografie

Časové pásmo pro město Laranjeiras do Sul, Paraná, Brazílie: America/Sao_Paulo, aktuálně -03 (UTC-03:00). V příštích 12 měsících nejsou plánovány žádné změny času.

Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

Laranjeiras do Sul is a city in Brazil, with a population of about 32,100. It keeps the same time year-round, with no daylight saving changes.

Časové pásmo
Posun vůči UTC
UTC-03:00
Země
🇧🇷 Brazílie
Počet obyvatel
32 139
Telefonní předvolba
+55
Měna
BRL

Laranjeiras do Sul v porovnání s dalšími velkými městy

Posunout datum a čas
−12 h+12 h

    Porovnání časových pásem: nejlepší čas pro volání

    Pás níže odpovídá vašemu místnímu času. Zvýraznění ukazuje, kdy se překrývá pracovní doba ve všech městech. Po přidání nebo odebrání města vlevo se pás aktualizuje.

    0006121824
    vhodné omezené čas spánku
    Východ / západ slunce
    06:14 / 18:28
    Délka dne
    12 h 14 min
    Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

    Časté dotazy

    Jaké časové pásmo používá město Laranjeiras do Sul?
    Město Laranjeiras do Sul používá časové pásmo America/Sao_Paulo, aktuálně -03 (UTC-03:00).
    Používá město Laranjeiras do Sul letní čas?
    Pro město Laranjeiras do Sul nejsou v příštím roce plánovány změny času.
    O kolik hodin je město Laranjeiras do Sul napřed nebo pozadu?
    Město Laranjeiras do Sul: pozadu (rozdíl: 3 hodiny) oproti „UTC“, napřed (rozdíl: 1 hodina) oproti „New York“, pozadu (rozdíl: 4 hodiny) oproti „Londýn“ a pozadu (rozdíl: 12 hodin) oproti „Tokio“. Vzhledem k vašemu času: --.